Harijs un Megana sākuši pārrunas par miljonus vērtiem darījumiem Holivudā

Baiba Puriņa 22.jan
 
AFP/SCANPIX/LETA
Komandā, kas runājusi ar pāri, ir ietekmīgi aģenti, biznesmeņi un juristi, kuri palīdzēs princim Harijam un Meganai Mārklai noslēgt multimiljonu vērtus darījumus, vēsta "Mirror".

Bijušie hercogi uzsākuši sarunas ar ietekmīgiem Holivudas darboņiem, ar kuriem Megana slepeni uzturēja kontaktus kļūstot par karaliskās ģimenes locekli.

Minētajā komandā ietilpst Niks Kolins, kurš nodarbojas ar ienesīgām filmām, televīzijas šoviem, filantropiju un viņa klientu lokā ir tādi aktieri kā Tobijs Makgvairs un Džeimijs Fokss. Tāpat arī Meganas Beverlīhilsas biznesa menedžeris Endrjū Meijers un Holivudā pazīstamais jurists Riks Dženovs.

Šie biznesa guru palīdzēs Harijam un Meganai kļūt "finansiāli neatkarīgiem" par spīti tam, ka Harijs arī šajā gadā saņems uztura naudu no Čārlza turpmākajiem 12 mēnešiem.

Kompānija "Netflix" atklājusi, ka gatavi ar pāri noslēgt darījumu.

Megana un Harijs ar komandu vēlas apspriest arī to, kā pārstāvēt sev sirdij tuvās labdarības, piemēram, vides aizsardzībai un cīņai pret HIV un AIDS.

Komentē 4

 
Anonīms
 

...Megana slepeni uzturēja kontaktus … Tātad pie reizes izspiegoja Karalisko ģimeni. ...Tas jau ir interesants pagrieziens.

22.janvāris Atbildēt

Tak nomierinies vienreiz, skauģe. Ko lasi, ja tev tā nepatīk viņi. Un esi droša, ka Harijs ne tevi lasīs, ne klausīsies. Smieklīgi.

23.janvāris Atbildēt

Izskatās, ka princis Harijs būs Holivudas aktrises pakalpiņš. Skaisti gan, Harij? Vai tiešām Tu sevi necieni?

22.janvāris Atbildēt

Megana karaliskajā "ģimenē" pat uz tualeti nevarēja slepus aiziet, kur nu vēl kādus kontaktus uzturēt.

23.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:48

Jaunākās diskusijas