Madara Kiviča pauž atziņu, kas noderēs katram sportotgribētājam

Viktorija Gabrjuna 22.jan
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Mūziķa Andra Kiviča bijusī sieva un fitnesa entuziaste Madara Kiviča sociālajos tīklos dalījusies ar vērtīgu atziņu, ko derētu ņemt vērā ikvienam sportotgirbētajam.
Madara mudina cilvēkus doties uz sporta zāli un pārvarēt savas bailes.

"Par sporta zāli/fitnesu man patīk viena īsa un trāpīga atziņa - "Sweat now, shine later!"
No saņemtajām ziņām secinu, ka visvairāk cilvēku ir bailes/kompleksi uzsākt savu sadraudzību ar fitnesu, jo "es no zāles neko nesaprotu, nepatīk, ka citi skatās virsū u.c.līdzīgi iemesli."
Vēlos atgādināt, ka 99% cilvēku šeit nāk trenēties un strādāt ar sevi, visa uzmanība ir vērsta uz viņu attīstību, treneri ir ļoti laipni un izpalīdzīgi un vienmēr neliegs padomu, ja Tev to vajadzēs.
Ir tas mazais procents, kuri uz zāli nāk tikai 'apgaitā/iepazīties', bet neuztraucies- pēc mēneša no viņiem vairs nav ne vēsts. Tādēļ uzdrīksties, nāc un mirdzēsim pēctam kopā!" raksta Kiviča.

Ekrānšāviņš no Instagram

Viņa arī publicē foto, kurā redzama tikko pēc treniņa. Madara piebilst, ka foto redzama bez kosmētikas.

Jāpiebilst, ka Madara Kiviča aizraujas ar dažādām sportiskajām aktivitātēm - gan ar fitnesu, gan ar peldēšanu ziemā.

Jau iepriekš tika vēstīts par to, ka Madara sociālajos tīklos dalījusies ar foto un video, kuros redzama tikai peldkostīmā un cepurē iesildāmies un nododamies ziemīgai peldei.

Kā iepriekš vēstīts, pērnā gada rudenī Kivičs paziņoja par aiziešanu no savas sievas Madaras, kura audzina abu meitas. Nu abu laulība šķirta oficiāli.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:37

Jaunākās diskusijas