Kivičs apsveic sievu Lieni ar drosmīgu ierakstu

tautaruna.lv 15.jan
 
Ziedonis Pumpurs/F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs veltījis publisku ierakstu sievai Lienei, kura pagājušajā nedēļā brīvdienu žurnālā "Vakara Ziņas" publicējusi drosmīgu bloga ierakstu.
"Sirsnīgi apsveicu savu sievu Lieni Kiviču ar sava personīgā, drosmīgā bloga pirmo rakstu. Viņa runās par to, par ko parasti viņas nerunā. Sekss un viss ap to, arī tas, kas ir bijis kaunpilns, sāpīgs, psiholoģiski neatrisināts un neizrunāts ir ļoti svarīga tēma," sociālajā tīklā facebook ievietotajā ierakstā norāda Andris.

"Dēļ nerunāšanas par to daudzi abu dzimumu cilvēki uztver šo parādību ļoti primitīvi un paši no tā cieš. Cilvēki ļoti bieži tā arī neuzzin, kas tad īsti notika, kāpēc parādījās mīļākais un otrādi, jo viss it kā bija "normāli". No kurienes depresija, krāpšana, neapmierinātība ar sevi kaut gan viss it kā ir kārtībā. Liene runās par to, par ko parasti viņas nerunā atsaucoties uz savas dzīves visai smago pieredzi.Apsveicu, malacis!" lepni teic Lienes mīļotais vīrietis Andris Kivičs.

Atgādinām, ka Lienes Kivičas pirmo bloga ierakstu varat izlasīt šeit.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Izlasīju tavu ierakstu,Lienīt , pilnīgi piekrītu, esi patiesa , jo savējie sapratīs. Kas nesaprata , tas nav vēl līdz tam nonācis pagaidām. Tāpēc nebaidies, ja daudzi tevi arī nesaprata. Nepazaudē sevi, esi patiesa , tieši sajūtas ir tās, kas veido mūsu likteni, un nebaidies, lai baidās tie, kas melo un tēlo.

15.janvāris Atbildēt

Ingrīda,Jūs taču arī esat patiesa un nemelojat un netēlojiet ? Tad varbūt padalieties ar savu sex dzīvi...

15.janvāris Atbildēt

Jā, Ingrīda, nevajag baidīties, pastāstiet par savām sex sajūtām. Jūs, tak klitoru strādāt?

15.janvāris Atbildēt
Iluta Lilientale > 648721175603551

Man patīk Tavs komentārs vnk žēl ka nevar cilvēki normāli izlasīt ziņas neredzot vismaz vienu dienu kaut ko vajpratigu

15.janvāris Atbildēt

Lai mēģina. Rukšānes inteliģenci neaizvietos. Un nevajag domāt, ka sievietes nerunā. Vienkārši nebazūnē uz katra stūra. Inteliģentas sievietes arī nekad neizrunāsies par saviem iepriekšējiem, īpaši savu bērnu tēvu vai tēviem.

15.janvāris Atbildēt

++±++

15.janvāris Atbildēt

Marita Tu esi zelts visu saproti kas ir kas super

15.janvāris Atbildēt

Sieviete, kura apgalvo, ka līdz 40 gadu vecumam nav zinājusi par klitora esamību savā ķermenī, un kura it kā šo atklājumu veikusi kopā ar mūžam pālī esošu vīrieti, kam ir mazs, mīksts mandāts, tagad sabiedrību mācīs par seksa jautājumiem?

16.janvāris Atbildēt

labak Liene taisi blogu par izjutam ,ka ir pamest savas 3 meitas un nelikties vairs ne zinas.ka tada dzeguze ,bez sirds.

16.janvāris Atbildēt

Jums, Ingrīda, tāpat kā dzeguzei, laikam dzīvē svarīgāk ir kārtējais tēviņš pie sāniem un vīna butele priekšā. Štrunts par 3 pamestām nepilngadīgām meitiņām! Jūsu Lienīte nav ne sievietes, ne mātes vārda cienīga, dzeguze, kura var atdot bērnus bijušajam vīram, teikdama - es viņus audzināju, bet tagad tu viņus paaudzini, jo man jauna drāte pie sāniem! Nekā personīga, atvainojiet, esmu pārliecināta, ka jūs pati tā neizdarītu...

16.janvāris Atbildēt

Spriežot pēc avīzēm, viņu abu iepriekšējās ģimenes ar visu ir samierinājušās un visu piedod. Cik ilgi var celt reitingu vienam pārim? Vai tad tiešām Kivičs cer kļūt par Latvijas valsts prezidentu?

16.janvāris Atbildēt

o,kivics var klut tikai par klitora prezidentu.

16.janvāris Atbildēt

...........kivičs iebāŽ roku savās biksēs un šausmās iesaucās: ĀRPRĀTS,LIENE,ES LAIKAM BEIDZOT ATRADU SAVUS SĒKLINIEKUS!

16.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:31

Jaunākās diskusijas