VIDEO: Magone Burka šokēta par mātes rīcību

tautaruna.lv 2.dec 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Dzejniece un "Saimnieks meklē sievu" šova dalībniece Magone Burka, kura nu dēvējama par Magoni Šutovieni, kanāla STV Pirmā! raidījumā "Slavenības bez filtra" padalījusies ar saviem iespaidiem pēc sarunas ar pašas mammu Gintu.

Pirms dažiem mēnešiem mediji vēstīja par "konfliktu", kas izveidojies starp Magoni un viņas māti Gintu. Kamēr dzejnieces mamma meitai veltīja skarbus vārdus, tikmēr pati Magone neslēpa, ka māte viņu ar bērniem grib izlikt uz ielas.

Tiesa, abas nu vienojušās sarunai, pēc kuras gan Magone neslēpa šoku par to, ka viņas mamma Ginta pauž lielāku atbalstu bijušajam meitas mīlniekam Ventim nevis pašas atvasei.

"Tavu mazbērnu sit, tad ir labi," sarunas laikā mātei bijušā mīļotā Venta pāridarījumus komentē Magone. "Būtu normāla mātes attieksme, būtu arī runāšana."

Sarunas laikā Magones māte neslēpj arī satraukumu par gaidāmo meitas mazuli.

Jau vēstīts, ka šova "Saimnieks meklē sievu" zvaigzne Magone šobrīd ir precējusies ar lietuvieti Zanu, kurš palīdz rūpēties arī par mīļotās iepriekšējās attiecībās dzimušajiem bērniem.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Kad nra.lv beidzot iegaumēs, ka viņa ir Magone Šutoviene? Kaut šī teksta autora vārdu miesīgie vecāki aizmirstu, pamuļķis!

2.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:19

Jaunākās diskusijas