Skulmes draugs kļūdījies par Lienes attiecībām ar Kiviču

tautaruna.lv 28.nov 2019
 
facebook.com/ Andris Kivičs
Jau vairāk nekā gadu sabiedrība seko līdzi mūziķa Andra Kiviča un viņa mīļotās Lienes Skulmes attiecībām. Vēl laikā, kad salīdzinoši nesen izskanēja informācija par abu kopābūšanu, par pāra attiecībām izteicās arī viens no dāmas tuvākajiem draugiem Eldars Salvis Rozentāls. Lai gan toreiz viņš visai divdomīgi izteicās par Andra un Lienes attiecībām, izskatās, ka nu visi trīs atraduši kopīgu valodu.
Šī gada 2.martā intervijā portālam "skaties.lv" Eldars norādīja, ka katra cilvēka mīlestība ir jāciena. "Ļoti ceru, ka visa šī izrādīšanās nav tikai labi izplānots PR, triks lai gūtu slavu, naudu vai ko citu un kas ilgtermiņā novestu pie vēstures atkārtošanās, kad Andris 2, tāpat kā reiz Andris 1, nožēlos un atgriezīsies ģimenē."

Jaunākā informācija, kas publicēta sociālajā tīklā facebook liecina, ka šonedēļ Lienes draugs ticies ar abiem mīlniekiem, kuri nesen paziņoja par saderināšanos. "Esam šokā.Tikko dzima ğeniāla ideja," pie visu trīs publicētā attēla raksta mūziķis Andris Kivičs. Tiesa, sīkāki plāni gan netiek atklāti.

Jau vēstīts, tad Liene un Eldars reiz kopā nodibinājuši deju studiju. Jauno attiecību dēļ pirms kāda laika pārtraukta abu profesionālā sadarbība.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Man gribas Skulmei pajautāt, kā sieviete- māte tā var izdarities? Sirdsapziņa pilnībā nodzerta vai kā? Pameta bērnus, dzīvo un uzdzīvo, izrādās, lielās. Nu priekš kam tas? Kivels tak nav to vērts,tas jau sen zināms. Dzīvnieki pat savus mazuļus nepamet, rūpējas par viņiem .Nu ko tur daudz runāt, pretīga dzeguze. Citādi tādu radijumu nevar nosaukt!

28.novembris 2019 Atbildēt

Eldarin, nav runa par milestibas cienisanu, bet par divu pajolinu publisko milestibas attainosanu, Tikai galva slims idiots publices viens otru vanna, gulta vai pec mineta, laikam draugs tads pats nepadevies.

28.novembris 2019 Atbildēt

Tā īsti nebūs taisnība, jo visā pasaulē tā dara daudzas pazīstamas personas, lai uzturētu interesi par sevi.

Tas var daudziem nepatikt, bet tas strādā.

Visa pasaule par to jau sen ir pārliecinājusies.

" Un man nav žēl,

Un man navžēl"

(C) Prāta Vētra

28.novembris 2019 Atbildēt

Jau kuro reizi šokā. Tas Kivičs visu laiku dzīvo un darās šokā?

28.novembris 2019 Atbildēt

Ticamākais, ka tā šokā dzimusī ģeniālā ideja ir iedziedāt dziesmiņu kopā :)

28.novembris 2019 Atbildēt

Šokētais Šivičš ar tikpat šokēto Šlieni Škulmi, kas patiesībā nav Skulme, šokējas no tā, cik labi šiem viss šokējas. Kur tādi šokmatiji rodās? Un kādēļ tādiem bērni rodās. Visi ir šokā. Vienīgi zirgs smejas ne pa jokam

28.novembris 2019 Atbildēt

Bet kaapeec mums par to ir jaazin.

29.novembris 2019 Atbildēt

Lienei vispār jāatņem mātes tiesības ,vai tā ir māte ,šķiet meitas viņai neintresē vienīgais palielīties ar orģijām

30.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:17

Jaunākās diskusijas