FOTO: Olga Rajecka ar skaistu foto sveic Latvijas svētkos

tautaruna.lv 18.nov 2019
 
Andrejs Terentjevs/F64
Leģendārā latviešu dziedātāja Olga Rajecka soctīklos sveikusi savus sekotājus valsts svētkos.

Rajecka publicējusi attēlu, kurā redzama krāšņā kronī un zilas krāsas kleitā ar latvju zīmes rakstu.

"Skaistus svētkus, Latvija!" sveic Olga.

Attēls izpelnījies atzinību sekotāju vidū un to ar "patīk" atzīmējuši arī Latvijā pazīstami cilvēki, piemēram, dziedātāja Aija Andrejeva.

View this post on Instagram

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on

Šodien tiek atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadiena, ko ar dažādiem svētku pasākumiem atzīmē visā valstī. Rīgā paredzēta plaša svētku programma - ziedu nolikšanas ceremonija, Nacionālo Bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas un ārvalstu vienību militārā parāde, svinīgs pasākums pie Brīvības pieminekļa, daudzveidīgi koncerti, kopīga Latvijas valsts himnas dziedāšana 11. novembra krastmalā un svētku uguņošana.

Galvaspilsētā un vēl 19 Latvijas pilsētās valsts augstākajos torņos, sveicot Latviju tās proklamēšanas 101. gadadienā, ir pacelti 3x6 m plaši valsts karogi. Valsts svētku rītā karogs tiks pacelts arī Eiropas Savienības augstākajā tornī Zaķusalā. Šī būs jau 11. reize, kad augstākajā valsts karoga mastā plīvos valsts karogs.

Olga Rajecka ir latviešu dziedātāja un vokālā pedagoģe, pazīstama galvenokārt pateicoties dalībai grupās "Eolika" un "Turaidas roze", kā arī veiksmīgai solodarbībai.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Malacīte Oldzīte! Latvijas, visu laiku labākā, estrādes dziedātāja. Vienīgā , kuru var stādīt blakus Vidusjūras valstu estrādes zvaigznēm. Vienīgi pašlaik nedaudz apvēlusies. Vajag optimizēt svaru!

18.novembris 2019 Atbildēt

Rajeckai un Mūrniecei labi saskanētu. Varētu abas tantes smuki pa pasauli diebt, izrādīties, un uzvesties kā nepilngadīgas.haehe

18.novembris 2019 Atbildēt

Manā uztverē tur nekā skaista nav , kārtējā izrādīšanās.Latvijā ir daudz skaistu sieviešu, šis foto ,,nestāv ,, līdzās...

19.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:36

Jaunākās diskusijas