Rēzija Kalniņa: Pret Latviju jāizturas ar cieņu

tautaruna.lv 18.nov 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa, viesojoties STV Pirmā! sarunu šovā "Starp mums runājot" dalījās pārdomās par savu dzimteni Latviju.

Rēzija skaidro, ka daudzi latvieši patlaban strādā kaut kur citur, dzīvo kaut kur citur (citās valstīs un pilsētās), tur cilvēki veido savas mājas, jo principā mājas var izveidot jebkur, bet Latvija ir dzimtene un tā ir viena.

"Bet dzimtene ir tā, kuru tu nevari izveidot par mājām tāpec, ka tā ir dzimtene. Un tam ir tāda lielāka, kosmiskāka vērtība. Dzimtene ir tā, kuru tu nevari radīt. Tā ir tāda paliekoša vērtība. Tāpēc man liekas, ka ir ārkārtīgi svarīgi pret to dzimteni izturēties ar cieņu, lai dzimtene cienītu tevi. Tās ir attiecības," pauž Rēzija.

Viņa piebilst, ka Latvijā lepojas ar dabu, pasakainiem, strādīgiem cilvēkiem, kas nekd nezaudē cerību.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Cieņai jābūt abpusējai. Bet vai tā ir?

18.novembris 2019 Atbildēt

Piekrītu. Un, nē, nav abpusēja. Par patriotismu un cieņu tikai elite var murmulēt. Vēl skalo smadzenes tautai, ka necieņa ir kauns, .. galvenais, lai tikai varētu turpināt slaukt nabago masu savai kabatai

18.novembris 2019 Atbildēt

Godātā Māksliniece ,sakiet kas tieši man šajā valstī ir jāciena ,vai kurkš ,tas bariņš ,kurš šobrīd sēž Nacionālajā teātrī......visas Latvijas cienijamās valsts amatpersonas ?VID ,vai citi kampēji...mana Latvija ir mana ģimene un mana galvenā amatpersona ir mans Dēls !!!Pārējais var mierīgi mērot skuju taku !

18.novembris 2019 Atbildēt

Tu runà kà meźonis,jo tev dzìvè nav veicies.

19.novembris 2019 Atbildēt

Šaura gan tev domāšana, ne jau Latvija vainojama, ka tik vien esi varējis paveikt kā bērnu uztaisīt

19.novembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:17

Jaunākās diskusijas