Zināms, kas apmaksā Zavorotņukas ārstēšanos

tautaruna.lv 20.okt 2019
 
RIA Novosti/Scanpix/LETA
Krievijas aktrises Anastasijas Zavorotņukas smagā diagnoze - smadzeņu vēzis - plaši tiek apspriesta medijos. Tā kompravda.eu parādījusies jauna informācija par viņas ārstēšanos.
Kā medijam pastāstīja Zavorotņukai pietuvināta persona, finansiāla palīdzība aktrisei nav nepieciešama.

Anastasijas vīrs daiļslidotājs Pjotrs Černiševs pelna ļoti labi savos ledus šovos, kuros plāno atgriezties jau novembrī.

"Pjotram ar finansēm viss ir labi. Ja viņa ledus šovs ir Maskavā vai reģionos, par vienu izrādi viņam maksā ap 100 000 rubļu (1400 eiro). Ārzemju honorāri ir daudz lielāki. Tur Černiševam maksā aptuveni 10 000 eiro par vienu iznācienu. Bet runa nav tikai par naudu. Anastasijas ārstēšanai Pjotrs piesaistījis visus iespējamos paziņas medicīnas jomā," pauda avots.

Kā tika vēstīts iepriekš, pēc trīs nedēļu apskates ārsti ir nonākuši pie secinājuma, ka ar vēzi slimās aktrises Anastasijas Zavorotņukas audzēju, kas atrodas galvā, nav iespējams izoperēt.

Tāpat tika vēstīts iepriekš, ar vēzi slimā krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka esot pamodusies no komas un sākusi patstāvīgi elpot.

Jau vēstīts, ka pēc nonākšanas klīnikā ar diagnozi "smadzeņu audzējs" aktrise Anastasija Zavorotņuka tika turēta medicīniskā komā. 15.septembrī Anastastija tikusi pieslēgta pie mākslīgās plaušu ventilācijas sistēmas, savukārt pēc tam viņa pati ieslīga dziļā komā.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:46

Jaunākās diskusijas