Prinča Viljama sieva Keita pieķerta neveiklā situācijā

Rita Lazda 20.okt 2019
 
AP/SCANPIX/LETA
Kārtējo reizi preses uzmanības lokā nonākusi britu prinča sieva Ketrīna, kura, kā raksta ārvalstu prese, pieķerta visai neveiklā situācijā.
Vairāki britu mediji publicējuši video no precētā pāra vizītes Pakistānā. Tā kā tās laikā notikušas vairākas oficālo amatpersonu tikšanās, tad, protams, to laikā rūpīgi analizēta abu karaļnamu pārstāvju uzvedība.

Kādā no tikšanās reizēm visai neveiklā situācijā nonākusi Keita, kura pēc izkāpšanas no automašīnas, vēlējusies sasveicināties ar karavīru, kurš abus sagaidījis. Kā redzams uzņemtajos kadros, tad Ketrīna karavīram sniegusi roku, tomēr tobrīd viņš dāmu sagaidījis ar tradicionālo sveicienu. Tā nu Keitai nācies brīdi pagaidīt, lai varētu ar sagaidītāju sasveicināties.

Šī ir pirmā reize kopš 2006.gada, kad britu karaliskās ģimenes pārstāvji devušies vizītē uz Pakistānu. Keita un Viljams šoreiz īpaši uzslavēti par to, ka vizītes laikā tērpušies valsts tradicionālajos tērpos.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Pats teksts pilnīgs offtopic, bet par video paldies, tiešām sniedza ieskatu. Malači karaļpāris, skaisti un ar cieņu pret valsti ko apceļo :)

20.oktobris 2019 Atbildēt

Kas tur tik neveikls?

21.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:52

Jaunākās diskusijas