Bijusī sieva atklāj nepatīkamas detaļas par Arta Kampara sānsoli

tautaruna.lv 26.sep 2019
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Arta Kampara bijusī sieva Ilva Lapa Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā "Pusi dzīves upurēju vīram" izdevumā "Privātā Dzīve" neslēpj, ka ilgu laiku nebija pat nojautusi neko par vīra krāpšanu.
Kā izrādās, Kampars astoņus gadus dzīvojis dubultu dzīvi. Septembrī Eiroparlamenta deputātes Sandras Kalnietes palīdze Elīna Bīviņa beidzot apstiprināja - viņu jau vairākus gadus vieno romantiskas attiecības ar Kamparu.

Ilva un Artis kopā bija 30 gadus, un tikai pirms pāris gadiem viņa uzzinājusi, ka vīrs melojis. Pie tam viņš esot noliedzis sānsoļa faktu arī tad, kad viss bija acīmredzams.

Pēc šķiršanās Ilvai bija jāaiziet no ģimenes mājām. Tur šobrīd dzīvo Artis ar Elīnu.

Viņai lika izvākties ar abu kopīgo dēlu, kuram kopš bērnības ir veselības problēmas.

"Viņš lūdza, lai ar šķiršanos neizpostu viņa dzīvi, jo viņam ir liels kredīta slogs, un māja, kas viņam ir tik mīļa, droši vien būšot jāpārdod. Ja es prasīšu pusi, viņam nebūs, ko man atstāt, jo visur ir kredīti un ķīlas. Teica, ka tik un tā tā paliks bērniem. Tā es arī aizgāju," stāsta Ilva.

Viņa palūdza dzīvokli Tukumā, ar ko Artis viņu arī nodrošinājis.

Šobrīd abi ar dēlu Lūkasu dzīvo dzīvoklī Tukumā, kas agrāk piederējis Arta mammai.

Ilva piebilst, pēc vecāku šķiršanās dēli (kopā trīs) turpina tikties ar tēvu. Pēc Ilvas teiktā, Artis dēliem ļoti palīdz.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Sānsolis ir visai negodīga un visus iesaistītos pazemojoša lieta!Slikti,ja cilvēks nespēj būt godīgs,krāpjot vecajās attiecībās un slēpjot jaunās ,Kampars sevi parāda ļoti negatīvi.

26.septembris 2019 Atbildēt

Ļoti pretīga ir situācija, kad vīrietis atved citu sievietu uz majvietu, kur iepriekš dzīvojusi viņa ģimene...tas liecina par vīrieša zemo attīstības līmeni un vēl ļaunak tas liecina par to sievieti,kas atnak uz māju, kura agrāk dzīvoja cita... Pērciet taču jaunu, muļķi!

6.decembris 2019 Atbildēt

Bīviņa ir izcili pretīga un gluma

26.septembris 2019 Atbildēt

Oho, cik atceros Arta nu viņa māsas Daces Kampares mātes (skolotājas) 3 istabu dzīvoklis ar visām ērtībām atrodas Tukumā ļoti labā vietā. Tuvu skolai, poliklīnikai, veikaliem un arī dzelzceļa stacijai. Tā kā sūdzēties būtu grēks....

26.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:41

Jaunākās diskusijas