Linda Mūrniece saņēmusi negatīvu komentāru par saviem tetovējumiem

tautaruna.lv 26.sep 2019
 
facebook.com
Bijusī iekšlietu ministre un viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece sociālajā tīklā Facebook publicējusi ierakstu, kurā stāsta par saviem tetovējumiem.
Mūrniece atklāj vairākas interesantas lietas, piemēram, to, ka nesen kāds viņai izteicis negatīvu komentāru par viņas tetovējumiem.

Tāpat interesanti - kāda sieviete esot uztaisījusi tieši tādu pašu tetovējumu kā Lindai Mūrniecei.

"Nesen aizgāju uz tikšanos. Kur man pavēstīja - "labi, ka neesam kopā, es nevarētu paciest tavus tetovējumus". Nu, labi. Es jau arī nemaz negribēju, lai viņš tos paciestu un necenšos tos slēpt. Un kopā negribēju būt...

Velku drēbes, kuras izceļ tetovējumus vai otrādi - tādas, kas tos nosedz, kad negribas reklamēt. Tomēr - ir taču iemesls, kādēļ man ir tetovējumi. Un kādēļ tieši tādi, kādi tie ir.

Viens - par godu maniem bērniem. Stilizētas latviskās zīmes, kurās sakrustoti divi H. Starp citu, parasti ar saviem tetovējumiem dalos publiski un kāda kundzīte no šejienes manu tetovējumu nokopēja, nepajautājot, ko tas nozīmē. Tagad viņai ir tieši tāds kā man - ar diviem H. Uzrakstīju viņai, lai tie nes veiksmi šie burti, jo man nes. Tomēr tas bija piemērs, ka ir vērts zināt, ko tieši tetovē.

Viens no tetovējumiem nosedz neglītu rētu. Viens ir piemiņa no mana bērnu tēva, ko neplānoju izdzēst no savas dzīves, tādēļ arī tetovējums kā mana vēsture. Viens maziņš kopīgs ar kādu draugu, kam tādu pašu uzdāvināju 50 gadu jubilejā. Viens - aizsardzības zīmes uz kakla aizmugurē pret duncīšiem mugurā...

Visi savstarpēji sasaistīti, jo pārdomāti un kopā ar tetovētāju zīmēti. Lepojos ar katru.

Tā taču mana āda. Mani lēmumi un mana dzīve. Tādēļ nepaturu tos, kam šķiet, ka mani vajag nolikt izvēļu priekšā.

Es izvēlēšos sevi. Un pat savus tetovējumus, ja tieši tik sīki tas būs," rakstīja Linda.

Jāpiebilst, ka Linda Mūrniece sociālajos tīklos ne reizi vien ir atrādījusi savus tetovējumus.

Mūrniece jau kādu laiku ir aizrāvusies ar tetovēšanos. Viņa izvēlas apgelznot ķermeni ar dažādām latviskām zīmēm.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Tetovējumi (īpaši sievietei) ir ļoti SMAGS grēks, un par to Svētie Raksti nepārprotami runā.

26.septembris 2019 Atbildēt

Nocitē k-ko no tiem rakstiem!

26.septembris 2019 Atbildēt

Smags grēks? Smiekli nāk. Tie jābūt pilnīgam pajoliņam lai tā ne tikai domātu, bet arī teiktu vai rakstītu. Tā teikt, ja esi idiots, tad vismaz paturi to pie sevis

Lol

27.septembris 2019 Atbildēt

man nepatik ,parasti jau to viriesi dara ,un turklat tos nevar tik viegli nonemt ,ja apnik

26.septembris 2019 Atbildēt

Dzīve daudz kas var apnikt piemēram seksistiski komentāri var apnikt. No tā arī nevar viegli tikt vaļā

27.septembris 2019 Atbildēt

Llindiņ, Tu taču neesi kapakmens, ka sevi vajag aprakstīt un apgleznot. Normāls vīrietis, bez psihes novirzēm, negribēs tādu ķermeni, Re, pat Kristaps to nevarēja pieņemt, kaut bija iedomājies, ka varēs. Nesanāca. Vīŗietim vajag tīru, maigu sievietes ķermeni. latviskumu vajag sirdī glabāt, aizsardzību lūgt Dievam. Es Hosamam uzdāvināju grāmatu "Brīnums", droši vien atdeva Tev, ieskaties, lūdzu, varbūt padomāsi un sapratīsi, esi taču gudra meitene.

26.septembris 2019 Atbildēt

Nu. sviests! Linda, neklausieties!

26.septembris 2019 Atbildēt

Bronislava iedomājieties ka baigi ārprātīgā. Varbūt nākamreiz kad ar dievu runā, palūdz mazliet prātiņu un spēju domāt pašai

Āmen:)

27.septembris 2019 Atbildēt
Broņislava Dzene > signe.si

Signe, ja kāds nedraudzējas ar prātiņu, tad tā esi Tu un .., jo izkropļot savu ķermeni var tikai tāds īpatnis, kas pats nezina, ko dara

28.septembris 2019 Atbildēt

Tu esi pilnīgi stulba ja domā ka viens vai otrs tetovējums ir ķermeņa kropļošana. Veca atpalikusi pastala tu esi

28.septembris 2019 Atbildēt

Linda Mūrniece ir tas pats, kas Kivičs. Kādreiz kaut kas bija, bet tagad cenšas sevi apliecināt. Mūrniece ar saviem tetovējumiem un seksa meklējumiem ir zaudējusi gan savu ģimeni, gan bērnus utt. (kurš uz viņu no vīriešu puses skatoties var normāli paskatīsies- resna, puikas frizūra, tetovējumi} Man riebjas uz Lindu skatīties un klausīties. Kādreiz viņa bija normāla sieviete, pat ministre, pat bērni, pat vīrs, bet, laikam pēc visām jezgām ar slaveno apgraizīto dakteti,Abu Meri, kurš ieradās Latvijā studēt medicīnu un apprecēja latviešu meiteni,kuru dakteris pameta, bet tad atrada ministri Lindu Mūrnieci...Bet Lindai iepatikās šī vīrieša seksualitēte, viss...un lielā laime. Bet tā laime drīz beidzās. Lai Lindai palīdz Dievs un viņas pašas saprāts! Apstājies, Mūrniece! Esi laba māte saviem bērniem!

26.septembris 2019 Atbildēt

Eee tu saki, ka Linda ir alkoholiķis, neveiksminieks un sit vājākos?

Labais :)

Un kas tev par daļu ja kādam ir tetovējumi un seksualitāte netiek iebàzta bībelē? Skauž tev

27.septembris 2019 Atbildēt

Tetovējumi,kā prostitūtai.

26.septembris 2019 Atbildēt

Prostitūtu neesi redzējis

27.septembris 2019 Atbildēt

nu Mūrniece jau galīgi apdirsusies , kauns ka tāda bija Ministre .

27.septembris 2019 Atbildēt

Uzvedas kaa taada ielasmeita

27.septembris 2019 Atbildēt

Gudrinieks atradies. Pēc tavas saprašanas sievietes vieta gan jau ir virtuvē un pasarg dies viņai būs savas domas. Vecit, vairs nav 1950.gads. sievietem precīzi tādas pat tiesības kā jebkuram vīrietim.

Un nav smuki kādu apdirst izskata dēļ, to tev neviens neiemācīja?

27.septembris 2019 Atbildēt

Vinas vieta Lienas ielaa

27.septembris 2019 Atbildēt

Latvija šausmīgi konservatīva visos jautājumos, tostarp attiecībā uz tetovējumiem. Būt konservatīvām nav nekāds kompliments.

Tetovējumi viņai normāli, katram tiesības ar savu ķermeni darīt ko grib un viņa dara ko grib un po vai kādam džekam patīk vai nē.

Man personīgi šī kundze nesimpatizē, jo drusku par daudz no sevis iedomājas, bet varbūt tā tikai šķiet jo viņa savu privāto dzīvi pie sevis vispār nespēj paturēt. Nezinu kādēļ viņa iedomājas, ka aizspriedumainā, pastalīgā, nenormāli reliģiozā un atpalikusī Latvijas sabiedrība ir viņas draugi.

Jā ir daži babuļi, kas spiež like un share in applaudee Lindas prātuļojumiem, bet tās visas ir pupu mizas. Tādiem cilvēkiem, kas ir liberāli brīvdomātāji (un viņa tāda ir) Latvijā nav vietas, jo tur var tikai stagnēt. Var dzīvot ilūziju burbulī un iedomāties, ka tevi atbalsta un saprot, uzskata par svarīgu, ir tava "siena" un atbalsts... bullshit.

27.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:52

Jaunākās diskusijas