Detaļas par Zavorotņukas veselību: aktrisei veikta galvaskausa trepanācija

tautaruna.lv 18.sep 2019
 
RIA Novosti/Scanpix/LETA
Diagnoze "smadzeņu audzējs" krievu aktrisei Anastasijai Zavorotņukai tika uzstādīta Vācijā. Tur ārsti šā gada aprīlī viņai veica operāciju, kuras laikā veikta galvaskausa trepanācija jeb atvēršana, lai tiktu klāt audzējam.
Kā Krievijas medijam MK atklāja avoti, Zavorotņuka pēc operācijas un ārstēšanās Vācijas klīnikā atgriezās 25.jūnijā un kopā ar mammu devās uz savu lauku īpašumu.

Naktī uz 26.jūniju aktrisei kļuva slikti - paaugstinājās asinsspiediens un stipri sāka sāpēt galva.

Tika izsaukta ātrā palīdzība.

Anastasija bija pie samaņas, laipni sarunājās ar mediķiem, taču viņas ārējais izskats bija mainījies. Tika atklāts, ka vācu ārsti veica galvaskausa trepanāciju, uz galvas bija šuves. Medikamentu dēļ viņa bija pieņēmusies svarā tāpat kā Žanna Friske (kurai bija tāda pati slimība).

Tad Zavorotņuka pati pirmo reizi Krievijas ārstiem pastastīja par savu diagnozi, rādīja dokumentus vācu valodā un sūdzējās par stiprām galvassāpēm.

Pretsāpju medikamenti, kurus izrakstīja vācu ārsti, vairs neiedarbojās. Ārstiem Krievijā nācās iepotēt aktrisei spēcīgāku medikamentu.

Jau vēstīts, ka pēc nonākšanas klīnikā ar diagnozi "smadzeņu audzējs" aktrise Anastasija Zavorotņuka tika turēta medicīniskā komā. 15.septembrī Anastastija tikusi pieslēgta pie mākslīgās plaušu ventilācijas sistēmas, savukārt pēc tam viņa pati ieslīga dziļā komā.

Tiesa, joprojām nav sniegta nekāda oficiāla informācija par viņas veselības stāvokli. Tikmēr ģimenes draugi medijiem snieguši īsu un lakonisku komentāru- "lūgsimies". Savukārt ģimene pat Anastasijas preses pārstāvim aizliegusi sniegt jebkādu komentāru.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kas tā tāda? Es no krievijas aktrisēm zinu tikai Pugačovu un Vaikuli

18.septembris 2019 Atbildēt

... un tās pašas (ko zini!) pat nav aktrises!

18.septembris 2019 Atbildēt

TAD ESIET MUCĀ AUDZIS UN PA SPUNDI BAROTS...vai tiešām mediji tik dramatiskā brīdī nevarētu likt cilvēku mierā un beigt taisīt sensācijas.Ja viņai jāiet ,tad lai aiziet.

18.septembris 2019 Atbildēt

Kāpēc visa vate būtu katram jāzin? tu zini, kurš atklāja antibiotikas? tu zini, kāds bija vārds Čērčila tēvam? Pati esi mucā audzēta un ar krānu barota

18.septembris 2019 Atbildēt
Lolita Irisa Oto > roberts.59bd35ecbaf65

plānprātiņš

18.septembris 2019 Atbildēt
Anna > roberts.59bd35ecbaf65

Stulbam Putnam,stulba dziesma, bezjedzigi tusks cilveks,kauns par tādiem tautiešiem

19.septembris 2019 Atbildēt
Roberts > anna.5d833f8e6e220

Mājasmātes ieklukstējās, mazgājot savu vīru ar citàm sievietēm piespermototās apakšbikses

19.septembris 2019 Atbildēt

Meklèja smadzeni?

18.septembris 2019 Atbildēt

es te vienu robertiņu labprāt pieliktu pie sienas un tālāk.....

19.septembris 2019 Atbildēt

Nebūtu viņai nauda,nebūtu ne vēža,ne Vācijas klīniku.Par Valteru un Šaritē klīniku visi sen jau aizmirsuši,tāpat kā par M.Šūmahera komu....

19.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:48

Jaunākās diskusijas