Baiba Sipeniece-Gavare puķu veikalā pieredz ko nebijušu

tautaruna.lv 14.sep 2019
 
Dāvis Ūlands/F64
TV un radio personība Baibas Sipeniece-Gavare savā Facebook kontā šonedēļ publicējusi ierakstu par redzēto kādā puķu veikalā.

Baiba atklāj, ka Rīgas centra puķu veikalā novērojusi skatu, kurā trīs meitenes tupus rāpus ņēmās ap šo rožu kalnu.

"501 roze, viņas aizmocītas, man izdvesa, visu dienu esot ņēmušās, lai izskatās pēc pušķa," atklāj Sipeniece-Gavare. Viņa noskaidrojusi, ka šāds pušķis izmaksā aptuveni tikpat, cik lietota automašīna.

"Skatījos, skatījos, tad atkal dumi pajautāju, vai tas, kas to pasūtīja bija latvietis-viņas noliedzoši pagrozīja galvu no labās uz kreiso vairākkārtīgi, pie kam kaitinoši sparīgi. Nevaru nekādīgi sūdzēties par uzmanības trūkumu, bet skatoties uz šo pušķi, tūkstošiem domu izšāvās cauri (kautkonogrēkojies,lidmašīnasbiļetesjaupatonaudu, gredzenstakbūtupraktiskāks...),tad nopriecājos no sirds, jo - 1.pasaulē IR dullie, kas dara trakas, skaistas lietas; 2.kāda šovakar piedzīvos ko tādu, ko atcerēsies visu mūžu un stāstīs mazbērniem; 3.neskatoties uz visām praktiskās latvietes domām, es priecājos par to meiteni, kura to visu piedzīvos, citiem vārdiem runājot man neskauž," raksta Baiba.

Ieraksts izpelnījies lielu uzmanību un komentāros cilvēki dalās arī ar saviem stāstiem par neierastiem gadījumiem, kad saņēmuši ziedus. Piemēram, kāda dāma atklāj, ka, lai viņai nopirktu ziedus, kāds vīrietis pat uz mirkli aizturējis tramvaju.

Baiba Sipeniece- Gavare ir latviešu humoriste, kino aktrise, televīzijas un radio raidījumu, kā arī pasākumu vadītāja. Viņa vadījusi tādus televīzijas raidījumus kā "Dziesmu duelis", "Dullais desmitnieks", "Dziedi ar zvaigzni. Milžu cīņa", "Dejo nost", "Saimnieks meklē sievu" un "Sanāciet, sadziediet!". Sipeniece-Gavare vada radio Star FM raidījumu "Zoopasta".

Komentē 7

 
Anonīms
 

SKAISTI!!!

14.septembris 2019 Atbildēt

Izcili pretīga sieviete

14.septembris 2019 Atbildēt

Izcili pretīgS Roberts!

17.septembris 2019 Atbildēt

ES parasti neko nekomentéju,bet man loti nepatík tie "párgudrie" latvietísi,kas vienmer kaut kádas jélíbas un rupjíbas var rakstít viens par otru,kas Tev,Robertin,,vai ar kreiso káju esi izkápis no gultas,vai niez tá méle un skauz,ka tá músu Baibina ir iemantojusi popularitáti???Reizém pilnígi ir kauns,ka esi latvietis.FUI!!!!!!!

16.septembris 2019 Atbildēt

Tev Marit taisniba

16.septembris 2019 Atbildēt

Tam dāmām kuras kritizē šo pušķi vienkārši skauž, bet pašas klusībā no laimes karstu curatu ja tādu kāds viņam uzdavinatu

16.septembris 2019 Atbildēt

Ne visu var mērīt mašīnās,gredzenos u.t.t. Nu mūsu Latvju bāleliņi līdz tam neaizdomātos...Skaisti. Un Baiba ir super!

17.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:28

Jaunākās diskusijas