Eksperte par Levita kundzes stilu inaugurācijas dienā: Kā no padomju laikiem

tautaruna.lv 10.jūl 2019
 
F64 Photo Agency
Jau zināms, ka pirmdien Latvijā oficiāli amatā stājās Egils Levits un pie viņa sāniem visas dienas garumā - no svinīgā solījuma Saeimas namā līdz inaugurācijas vakariņām Gaismas pilī - bija viņa sieva Andra Levita. Kā jau ierasts, šajā dienā zem modes ekspertu lupas nonāca Latvijas jaunā pirmā ledija. Savas domas medijiem paudusi pazīstamā stiliste Žanna Dubska.

Dubska portālam skaties.lv norāda, ka Levita kundzei piemīt dabas dots skaistums, viņa ir eleganta un izskatās inteliģenta, gudra un gracioza. Stiliste Andru Levitu salīdzina ar slaveno britu aktrisi Odriju Hepbernu.

Taču komentējot Levita kundzes stilu Valsts prezidenta inaugurācijas dienā, modes eksperte norāda, ka viņu samulsināja bildēs redzētais. "Ja nebūtu zināms, ka foto ir no 2019. gada, man liktos, kas viņa ir nobildēta svinīgā pasākumā padomju laikos Latvijā. Neviena pazīme neliecina par mūsdienām. Gan vakarkleitas, gan gaiši zilā dienas kostīma piegriezums ir kā no manas bērnības, kad kundzes tādas valkāja 1970. gados. Ārzemju dāmas tādas kleitas vilka 1950. un 1960. gados. Šādu kostīmiņu ar tādām pašām podziņām varēja sašūt ”Rīgas modēs," portālam norāda Dubska.

”Es nesaku, ka valsts pirmajam pārim jābūt ļoti modīgam, bet vismaz mūsdienīgām jābūt. Viņi ir valsts seja, un pēc tā, kā izskatās pirmais pāris, spriež, kāda būs valsts virzība - uz vakardienu vai uz nākotni," uzskata stiliste.

Tas nav retums, kad valsts pirmais pāris nonāk krustugunīs par savu ārējo izskatu un sevis pasniegšanu pasākumos vai vizītēs. Pērn, kad Latviju oficiālā vizītē apmeklēja Norvēģijas kroņprincis Hokons Mangnuss un kroņprincese Mete Mārita, vietējos modes kritiķus neapmierināja Vējoņa pāra stils.

Komentē 39

 
Anonīms
 

Normāls prezidents un ļoti labs stils abiem. Latvju aunapierēm gribas raša style, bet nu nebūs raša

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Domāju, ka šīs 'ekspertes' nav vērā ņemamas. Katram cilvēkam ir jāģērbjas tā, kā viņš jūtas ērti, - nevis jādzenas pēc modes un, kā to vēlās kaut kādas 'ekspertes'...

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Paldies Dievam,Levita kundze ir dzimusi Rietumvācijā un 'padomju zemē" nav dzīvojusi nevienu dienu.tā kā par 'padomju laikiem'" viņai nav nekāda priekšstata.Ja nu vienīgi no nostāstiem un kādām grāmatiņām vai filmām.

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Toties viņa ir prezidenta kundze. Respektabla, izglītota, spēcīga un pašapzinīga prezidenta kundze. Kamēr "eksperte" joprojām tikai kaut kāda dubska.

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Bet toties pate stiliste ger jas ka putnubiedeklis uz lauka. Redzēta skaista biedējoša TVkanala.

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Levita kundzei vajadzīgs palīgs. Un Dubskas kundzei ar ir taisnība par to, ka trūkst mūsdienīguma apģērbā. Jo tomēr tā ir mūsu valsts pirmā lēdija.

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Akla Dubskas sekotāja!

10.jūlijs 2019 Atbildēt
jabis > diduu

ja sieviete neredz darga modes nama bļitku, tas jau vel nenozimē, ka viņa akla. Vareja jau pateikt tērpa cenu, tad Dubskai butu mute ciet

11.jūlijs 2019 Atbildēt
Diduu > jabis

Nezinu, par kādām bļitkām iet runa, bet skaidrs ir viens, ka Dubskai nav pilns rublis!

12.jūlijs 2019 Atbildēt

kāda vaina kleitai? ko jūs vāraties par stilu!....-mode mainās un laiks skapī meklēt ko līdzīgu!

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Lūk šis mani tracina....Parādiet man vienu apģerba gabalu, kurš ir mūsdienīgs!

Jebkura lupata, kuru valkājam šodien ir bijusi modē pirms noteikta laika posma. Ja šo kostīmu būtu uzvilkusi kaut kāda influencere, jutubere utt., tad tautās uzreiz tas būtu modes kliedziens un uzreiz kļūtu mūsdienīgs, jo to sāktu ražot masveidā. Tā tas bija ar augstajiem džinsiem, kļošenēm, mušveidīgām saules brillēm utt. Tur neviens nekliedz, ka tas no 60 tajiem. (ok...augstie džinsi bija 90to beigās).Tagad tas atkal ir modē. Ko viņa pie šī kostīma varēja pievilkt "mūsdienīgu"??? Adidas krosenes vai legingus? Varbūt uz muguras kostīmam vajadzēja uzrakstu "Love"? Murgs.

Patiesībā viņa bija apģērbusies ļoti gaumīgi, atturīgi un eleganti.

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Piekrītu!!!

14.jūlijs 2019 Atbildēt

varbūt ekspertei arī zināma taisnība par ģerbšanos. Taču svarīgāk tomēr ir izcelt to, ka viņa ir inteliģents un vienkārš cilvēks, kas ir strādājusi savā cienijamā profesijā, godprātīga un nav tendēta uz ārišķību un izrādīšanos kā zatlere un vējone. Kurām atšķirībā no šis kundzes intelekta bagāža 0, izglītība 0, galvā tukšums. kā tad labāk?

10.jūlijs 2019 Atbildēt

labi teikts!bet ,kas attiecas uz Dubsku,lai viņa labāk paraugās spogulī pati uz sevi.Nav viņa nekāds stila paraugs un etalons.Levita ģērbjas ļoti labi.

10.jūlijs 2019 Atbildēt
Valda Benefelde > dzintra.5afe6f04c82ee

Varbūt vajadzēja džinsos, kā no suņubūdas? Tagad tādi modē.

10.jūlijs 2019 Atbildēt
Sandra Aldina > valda.benefelde

Tiešām - tāds stils tagad ir modē,kas simbolizē mūsdienu laikmetu. Tad atkal būtu kritika, kā tā varēja. Vajadzēja palīdzēt ar savu padomu tāda nozīmīgā brīdi, tagad visi gudri!

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Kā man patīk šis komentārs - pilnībā piekrītu. tās modes tendences nemaz visiem NEPIESTĀV. Ir cilvēki, kuri velk vienalga ko - vienmēr ir eleganti! Un tā ir personība!

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Ko nu Tu tur pļurksti, Elisa, Vējone ir pat ļoti intelektuāla, inteliģenta un eleganta.....,

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Diezin vai apģērba modelis atrisinās Valsts problēmas. Tieši šis griezums ,manuprāt, ir piemērots Andras Levitas kundzes personībai. Tomēr daudz labāk, nekā džinsi cauriem ceļiem....(protams mans subjektīvs lēmums).

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Levita kundze ir pati elegance , un ne jau Dubskai būs to apspriest, pašai jāmācās ģērbties,reizēm līdzinās papagailim !

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Piekrītu!!!

14.jūlijs 2019 Atbildēt

Visi tie stila eksperti baigie pārgudreļi, Levita kundze normāla dāma, savam vecumam atbilstoši.

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Šī "eksperte" perfekti pārvalda etiķeti un ir ļoti pieklājīgi komentējusi arī iepriekšējo prezidentu ģērbšanās un apģērbu stilu.Un visi ir ieklausījušies un mainījušies...Neesiet piekasīgi!Spīdēs arī mūsu pirmais valsts pāris un būsim lepni par viņiem!

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Tieši tā. Šī experte varēja lietot savas smadzenes, bet es atsvaidzināšu viņas atmiņu : atrod pirmos foto no jebkuras Pirmās lēdijas prezidentūras sākumā un katrā atradīsim kaut ko, kā " nevajadzētu būt". Un pavisam drīz viss mainās: frizūras, make up, apģērbs ( tāpēc taču tiek algoti stilisti utt.). Salīdzinājumam, Levita kundze izskatījās satriecoši labi - eleganta un jaunā!

14.jūlijs 2019 Atbildēt

Starp citu, cienītā, Žanna, kura šo komentāru nemaz nelasa, mode ir cikliska!

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Sakiet ko gribat, bet padomju (krievu) laikos šādu kleitu es neesmu redzējis. Prezidenta kundze ir šarmanta, eleganta , izglītota un inteliģenta Latviete, kas upurēs savu mediķa karjeru Latvijas labā.

10.jūlijs 2019 Atbildēt

...mani tracina lasit shitas pargudras stilistes domas.Nav krievu laiki un katrs valkaa ko grib.Ar podzinam vai bez.Un visi nav iznireli, kas paradas paavu dranas, Ir vienkarshi cilveki.Ko nu...? Nebus vina rasha, stiliste!

10.jūlijs 2019 Atbildēt

Varbut Dubska neturas laikiem līdzi, jo tāds stils kāds bija Levita kundzei bija tipisks Anglijas karaļnama cienīga , neuzkrītoša elegance. Var saprast , ka padomju laika dzimusi Dubska nebūtu atpazinusi šo smalko un neukritoso eleganci, kas nav atkarīga no pēdējā modes kliedziena. Bet saprotams, ka padomju laiku stils ir vienīgais ar Dubska spēj salīdzināt !

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Vispār būtu nokaunējusies tādus murgus paust ņemot vera, ka pati bija ieradusies Inaugurācijas pasākuma!

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Ja nu stilistei pašai ir galvā Padomju laiki, tad tā ir viņas problēma ne Prezidenta kundzes problēma. Glīta, ne izlecoša ar īpašu šarmu Levita kundze.

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Nu godīgi. Pirmā lēdija izskatās kā lauku pele. Tas ir pirmais. Ne velti saka satiec pēc aģērba pavadi pēc prāta

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Un kas ir otrais?

12.jūlijs 2019 Atbildēt

Ak, šie padlaiku pufaiku "eksperti" , rodas iespaids, ka tagad pieraduši pie humpalām un patiesu eleganci nemaz neatpazīst.DDD

11.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:33

Jaunākās diskusijas