Rūta Reinika veikalā piedzīvo situāciju, par kuru jābrīnās

tautaruna.lv 17.mai 2019
 
F64
Dziedātāja Laura Reinika māsa Rūta Reinika sociālajos tīklos stāsta par kādu nelāgu situāciju, ko nācies piedzīvot vienā no Rīgas lielveikaliem.

"Kā saka, laiki pienākuši..Galerija Rīga sominu veikala pārdevēja man palūdza iziet no pilnīgi tukša veikala, jo es runāju pa telefonu. To varot darīt arī ārā. Laikam patraucēju krustvārdu mīklas aiz kases risināt," raksta Rūta.

Rūtas brālis Lauris ironizē par šo situāciju.

"Kā tu biji ģērbusies? Atceries filmu "Pretty woman"?" raksta Reiniks.

Tikmēr citi sociālo tīklu lietotāji sadalījušies divās frontēs.

Daļa uzskata, ka nav vēlams runāt pa telefonu visās sabiedriskajās vietās, jo tas traucējot citiem.

"Ja godīgi... Man arī tracina ļaudis, kas staigā pa bodi un vārās pa telefonu, klāstot visiem klātesošajiem savas ikdienas un darba lietas.

Esmu pāris reizes aizgājusi no veikala bez pirkuma tieši šādu "es te tagad papļāpāšu" dēļ," teikts kādā komentārā.
Tikmēr daļa lietotāju neko sliktu publiskās telefonsarunās nesaskata.
"A kur tad drīkst runāt pa telefonu? Sabiedriskajā ne, darbā ne, uz ielas par skaļu, auto arī ne. Tikai mājās? Vai tad ne tāpēc pārgājām no tiem stacionārajiem uz mobilajiem, lai varētu pacelt trubu un papļāpāt arī kur citur?" teikts komentārā.
Jāpiebilst, ka tirdzniecības centra pārstāvji lūguši Rūtai atklāt veikala nosaukumu, lai varētu "parunāties" ar tā darbiniekiem.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Laikam neviens nav mācījis pieklājību un ētiku. Kā jūtās pārdevēja ,par to kāds padomā? Tāpēc jau ir tādas speciālas ūzlīmes.

17.maijs 2019 Atbildēt

Nee nedrikst runat pa telefonu lielveikalos.Pienak pie kasem un tik runa,runa.Protams,ka trauce kasierem ,kuras diena apkalpo 500 un vairak pircejus.Nekauniba un neaudzinatiba,un veel raksta?Kauns.pretiga sieviete ne vira,ne bernu....un nav audzinata.Cienit vajag tos,kas dota bridi strada,ne sevi,kas savu iegribu del trauce citiem darbu.Pretigi

17.maijs 2019 Atbildēt

Nebiju domājusi,ka tā Reinika tik stulba. Izej ārā no veikala un pārzvani, ja tik svarīgi vai īsziņu nosūti, ka atzvanīsi vēlāk. Nē nu problēma!

17.maijs 2019 Atbildēt

Vecas meitas kaprīzes!

17.maijs 2019 Atbildēt

Es neko nesaku,ja runā pa mobīlo manā klātbūtnē klusiņām un neuzkrītoši .... bet daži to atļaujās darīt pievēršot citu cilvēku uzmanību jebkurā vietā!Ja man kādreiz sanāktu pacelt balsi,emociju vadīts,tad es nemaz neapvainotos uz pārdevēju un izietu no veikala ...

17.maijs 2019 Atbildēt

Nav ko brīnīties. Saradies čupām tādas rūtas un reiņi, kuri iedomājas sevi par pasaules nabu, un domā, ka visiem ir jādzird viņu plarkšķēšana pa telefonu. Gan jau ka tas viss notika pietiekami skaļi, ja jau pārdevēja uz to reaģēja. Mani arī kaitina citu skaļa runāšana sabiedriskās vietās. Tā ir neaudzinātība un stulbums, un nekas vairāk.

17.maijs 2019 Atbildēt

KĀDA VALSTS , TĀDI PAVALSTNIEKI .

17.maijs 2019 Atbildēt

Nu šitā lopu milda ka tavu mātīt un vēl tas pasistais zilbrālis ka viņu jupis.

Tātad tomēr to šmuckasti izsvieda no veikala.

Krievu laikā par mutes palaišanu vēl dabūtu pa snuķi, bet te redziet auklējās, jo tā tak esot salašņu salašņa.

Ko lai dara - esam mīkstpēdiņi un baidāmies tādus lopiņus aiztikt.

Nav ko žēlot šitos saucamos "slavenības" - te nesen mums bija viens lopa dēls un brēca, kā aizkauts āzis "jūs zinat kas es esmu"!

17.maijs 2019 Atbildēt

Es uzskatu ka tas ir stulbi!Tāpēc jau ir telefoni domāti lai varētu sazvanīt jebkurā laikā un vietā,un pie mums neaizliedz runāt ne busos,ne veikalos!Es piemēram pati negribu runāt kur daudz cilvēku un klusām atbildu ka pārzvanīšu,bet ir tādas lietas ka jānofotografē drēbes un jāaizsūta,vai jāpajautā vai patīk!Bet shopa darbinieces nekad nekad tādu neteiks jo klientam vienmēr ir taisnība,un ir interese lai klients-pircējs ir laimīgs!

22.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:52

Jaunākās diskusijas