Paskat, ko Kivičs sagatavojis saviem atbalstītājiem!

tautaruna.lv 20.apr
 
Ziedonis Pumpurs/F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs, kurš pēdējo mēnešu laikā bijis daudzu uzmanības centrā, sagatavojis kārtējo pārsteigumu saviem sekotājiem.
"Mīļie draugi, konkurss! Ievieto komentāru sadaļā bildi, kur Tu esi redzams(a) ar manu jauno grāmatu, un brīdī, kad būs 50 bildes, es veikšu video izlozi, un uzvarētājs balvā dabūs Andri Kiviču ar ģitāru ciemos pie sevis, savā mājas ballītē. Konkurss notiks līdz 25.aprīlim. Paldies, un lai laba diena," sociālajā tīklā facebook raksta dziedātājs.

Izdevums "Vakara Ziņas" jau vēstīja, ka pirms kāda laika mūziķis Andris Kivičs satikās ar faniem un sniedza autogrāfus savas jaunās grāmatas "It kā tu kaut ko zinātu" prezentācijā.

Kamēr Andris Kivičs sniedza autogrāfus saviem faniem un viņa jaunās grāmatas «It kā tu kaut ko zinātu» pircējiem, tikmēr viņa izredzētā Liene Skulme bija mājās un organizēja pēdējos darbus pirms abu aizbraukšanas no Latvijas.

Kivičs sarunā ar »Vakara Ziņām« stāsta, ka dzīvoklī, kurā abi mitinās, būdami Latvijā, joprojām ir ļoti daudz mantu - gan kleitas, gan bērnu drēbes, no kurām ir jāatbrīvojas.

Pagaidām vēl nav izlemts, vai Lienei piederošais dzīvoklis Pārdaugavā tiks pārdots vai izīrēts. Līdz 20. aprīlim, kad pāris plāno pamest Latviju, ir vēl daudz darāmā.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentē 12

 
Anonīms
 

Pedofī un mētelīšu virinātāj, Kivič ! Iebāz savu memuāru savai kazai Lienei vagīnā. Man tas skribelējums par brīvu nav vajadzīgs.

20.aprīlis Atbildēt

Parasti cilvēki citos mēdz saskatīt sevi

20.aprīlis Atbildēt
Andris > ineta.misi.a

Ineta ! A, kas ? Tu tāda paša kaza, kā kurtizāne Skulme ? Cik saprotu, ka, jā.

22.aprīlis Atbildēt

Kam gan Tu būtu vajadzīgs," Tādā slavenība",manai mammai pirms toletes derētu gan.

20.aprīlis Atbildēt

grūti iedomāties cilvēku,kurš gribētu Kiviču savā mājas ballītē,pat,ja pats Kivičs par visu samaksātu un ierastos bez piekabes.

20.aprīlis Atbildēt

Vai tad 20.04. nesolīja aizvākties no Latvijas ar visu mauķeli?! Kur vien neskaties visur tas mēsls kivičs. Piegriezies kā jēla gaļa! Pats laikam domā, ka krutais superstārs. Pamuļķais pajolis!

20.aprīlis Atbildēt

Nesaprotu kuriem mēdijiem ir izdevīgi nemitīgi publicēt viena cilvēka dzīves stāstu, kurš pat nezin kas viņš pats ir, ko grib un ko dara...???

20.aprīlis Atbildēt

kivičs nepaodas, cenšas nopelnīt visām metodēm. Te nu neko pārmest nevar, mārketings labs, cerams, ka būs pie kā braukt!

20.aprīlis Atbildēt

It sevišķi, labs mārketings kivičmēslam bija, kad viņš internetā maziem bērniem savu pipuku rādīja. Domāju, ka cietumā viņam par šo "mārketingu" būtu ļoti jautri.

22.aprīlis Atbildēt

oo bauks ciemos ar gitaru kakju koncertu veidos baigi nu vajadzigs esi ideots kurs gan tevi laidis sava maja labak izmanto to laiku un apciemo savus pamestos bernus pie tiem jau nedelam neesi bijis

20.aprīlis Atbildēt

Līdz 20. aprīlim, kad pāris plāno pamest Latviju, ir vēl daudz darāmā. nu tad beidzot ir prom bet ka tad ar to gitaras speli atkal melo

20.aprīlis Atbildēt

Cilveeks, briljanta pirksts.

21.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:29

Jaunākās diskusijas