Jauniete Rīgā aiziet pie astroloģes un pamatīgi to nožēlo

tautaruna.lv 19.apr
 
Scanpix
Kāda sieviete atklāj, ka bija devusies uz konsultāciju pie astroloģes Rutas P., taču ir vīlusies rezultātā.

Portālā "sudzibas.lv" kliente astroloģi vaino nekompetencē.

"Biju aizgājusi pie šīs sievietes uz konsultāciju. Ļoti nožēloju.

1.)Pa telefonu tika sarunāts par astroloģijas konsultāciju.Apsolīja, ka sastādīs manu natālisko karti. Īstenībā šī konsultācija bija par numeroloģiju.Bija sastādīta numeroloģiskā karte, kurā bija tikai skaitļi.2.)Konsultācijas laikā viņa teica to, ko var piemērot katram cilvēkam manā vecumā. Esmu jauniete. Protams, kas ir raksturīgs jauniešiem? Viņa man ieteica nedzert, iet agrāk gulēt utt., bet es neesmu kā visi. Viņa nezināja, ka es un tā nedzeru un labi izguļos...3.) Teica lietas, ko var piemērot KATRAM CILVĒKAM! Visbanālākās lietas uz pasaules: saudzē veselību, esi uzmanīga ar uguni, nedari citam to, ko pats nevēlies, patīk mūzika. Šīs lietas zin katrs pats. Nedomāju, ka par šo “banālumu” ir jāmaksā nauda!

4.) Nolasīšana pēc izskata. Daudzas lietas viņa teica analizējot izskatu. Piem.,uztraukumā es drebināju pirkstus. Protams, viņa pateica, ka dzīvē daudz uztraucos...

5.) Konsultācija balstijās uz to, ka man vajadzēja uzdot jautājumus. Domāju, ka atnākšu uz konsultāciju un man teiks visu, kas ir nolasāms no manas kartes un gadījumā, ja man radīsies papildus jautājumi, tad uzdošu. Tādi ir principi, kad cilvēks iet uz konsultāciju pie astrologa. Viņa nevienu teikumu pati no sevis nepateica. Un arī es nebiju sagatavojusies. Pat īsti nezināju, ko uzdot.

6.) Atbildes viņa skatijās nevis manā kartē, bet metot kauliņus. Es uzdodu jaut., viņa met kaut kādus “astroloģiskos kauliņus” un ko tie parāda. Tad viņa tos analizē. Bet atbildes viņa sniedza nevis analizējot, bet pēc loģikas! Tikai izlikās, ka analizē. Pirmo reizi redzēju tādu stulbumu!

7.) Pareģojumi par nākotni bija tikai spoži un pozitīvi. Tas, ko katrs cilvēks vēlas dzirdēt.

8.) Viņa uzdeva man jautājumus. Atkarībā no manas atbildes bija atkarīga viņas atbilde. Piem. Prasīja, vai man ir puisis. Pateicu nē. Tātad drīz man būs mīlestība, satikšu savu izredzēto. Ja pateiktu, ka ir, tad pateiktu, ka tas ir mans īstais un viņš drīz mani bildinās.

9.) Tas, ko viņa teica, pat manai numeroloģijai neatbilda. Viņa neizmantoja savas numeroloģiskās zināšanas, bet visu teica no zila gaisa! Vai nu, kā jau teicu, banālumus vai atbildes balstītas uz manām atbildēm. Nedaudz arī no numeroloģijas teica, bet galigi garām! Neuzminēja, var teikt," vizīti apraksta jauniete.


Kliente brīdina citus, kas vēlas doties pie minētās astroloģes.

"Būtībā ,samaksājot naudu, pilnīgi neko konkrētu par sevi neuzzināju. Vai nu tas, kas katram raksturīgs vai ko katram var ieteikt, vai arī aplamu informāciju.
Viņa nodibinājusi arī “Balto studiju” Rīgā, kur notiek visādi kursi utt. Es jums iesaku pat kāju tur nespert," raksta jauniete.

Viņa aicina arī citus dalīties ar atsauksmēm par vizīti.

Jāpiebilst, ka iepriekš tika vēstīts, ka slavens astrologs nosauc trīs horoskopa zīmes, kam paveiksies aprīlī.

Avots

Komentē 10

 
Anonīms
 

Es esmu vilies, ka ir cilveki kas tadam mulkibam vispar tic!!!

19.aprīlis Atbildēt

Astroloģija nav muļķības, bet zinātne, kas balstīta uz matemātiskiem aprēķiniem,planētu ietekmi uz cilvēka dzīves kvalitāti.Cilvēkam izšķirošos dzīves brīžos, spēj dot ļoti konkrētas norādes un ierādīt pareizo ceļu. Tas būtu līdzīgi kā iet pie jebkura kompetenta speciālista pēc padoma.

Jautājums, cik kompetents irspeciālists, dotā gadījumā astrologs?

19.aprīlis Atbildēt
Depresionists > inara.loca

Zinātne :D

19.aprīlis Atbildēt
Kaspars Namsons > inara.loca

Nevajag jaukt zinatni ar pseidozinaatni... Astrologija nav zinaatne.

19.aprīlis Atbildēt

Kamēr netrūks ēzeļi, tikmēr nētrūks jājēji!

19.aprīlis Atbildēt

Nevienam nevar aizliegt iet pie astrologiem, pareģiem utt. Principā tas nozīmē sev piesaistīt mākslīgu informāciju un ar to saistītos stresus. Līdzīgi, kā ar lāstiem vai ļaunajām acīm- nekāda reāla spēka tam nav, bet ilgstošu emocionālu spriedzi šāda informācija radīt var. Pie kam visbiežāk no astrologa vai ekstrasensa puses tas viss ir 100% komercija.

19.aprīlis Atbildēt

Laikam "slavenā astrologa" Buņķa vai Baņka skolniece. Tāda pati pīlīšu pūtēja, kā viņas skolotājs.

19.aprīlis Atbildēt

kad mulkem nav kur naudu likt var iet atstat pie zilniecem un astrologiem

19.aprīlis Atbildēt

nevajag skriet,kā viduslaikos!tur nekur nevarēja aiskriet,tur visiem ārstiem bija viena atbilde,jānolaiž divi litri asinis!tagat a nevajag skriet!var uz baznīcu aiziet!vajag no sākuma izdomāt pie kā jiet!atrodi piecdesmit atsauksmes,tad ei,astrologe auru neāttīra!agri vai vēlu būs problēmas!parasti iet,ja orgāni jātīra,vai vēzis,vai jūt,ka atsaka kāja vai roka!es a gāju,a tas teica,tur jāgriež!15gadus vecu bruku pat dziednieks neārstē!

19.aprīlis Atbildēt

"Būtībā ,samaksājot naudu, pilnīgi neko konkrētu par sevi neuzzināju."

Mēs gan part tevi ko uzzinājām - lētticīga muļķe. Varbūt vel tev kāds princis Āfrikā izrādīsies rados bijis un miljonus mantojumā atstājis?

19.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:21

Jaunākās diskusijas