Ušakova bijusī sieva publicē emocionālu ierakstu "Facebook"

tautaruna.lv 5.apr
 
F64
Sociālajā vietnē "Facebook" savu atbalstu savam bijušajam vīram Nilam Ušakovam nolēmusi paust Jeļena Ušakova, norādot, ka N. Ušakovs nav tikai viņas ex-vīrs, bet arī draugs un persona, ko viņa vienmēr mīlēs un lolos.

Viņa neslēpj sašutumu par to, kas pēdējos gados notiek Latvijas politikā. J. Ušakova raksta, ka N. Ušakovu pazīst jau vairāk kā 10 gadus un viņš esot unikāls cilvēks ar labu sirdi. Viņš vienmēr esot gatavs palīdzēt citiem, pat nepazīstamiem ļaudīm.

"Nils vienmēr ir ticējis, ka tas, ko viņš dara, ir labi. Vairākas reizes esmu viņam teikusi, ka cilvēki, iespējams, pēc kāda laika neatcerēsies viņa labos darbus, bet viņš man vienmēr ir atbildējis, ka viņu tas neinteresē, viņš vienkārši vēlas palīdzēt.

Viņa uzskaita arī N. Ušakova labos darbos, piemēram, remontētie bērnudārzi, parki, bezmaksas maltītes skolēniem, bezmaksas transports pensionāriem. Saraksts esot garš.

„Es ceru, ka tiesu sistēma Latvijā nav pilnīgi sapuvusi, un tiesā tiks pieņemts pareizais lēmums. Nil, es esmu tik pateicīga par visu, ko tu esat darījis valsts un cilvēku labā. Novēlu tev izturību un nekad nepadodies.

Jau ziņots, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) ir izdevis rīkojumu par Ušakova atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas.

Pūces rīkojumā uzskaitīti vairāki Ušakova kā Rīgas mēra un kā pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" kapitāla daļu turētāja pārstāvja izdarīti pārkāpumi.

Pūces rīkojumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā 30 dienu laikā no tā publicēšanas.

Ušakovs publiski paudis, ka gatavojas pārsūdzēt Pūces rīkojumu un ir pārliecināts, ka visi pārmetumi tiesā būs apgāžami.

Komentē 15

 
Anonīms
 

„Es ceru, ka tiesu sistēma Latvijā nav pilnīgi sapuvusi, un tiesā tiks pieņemts pareizais lēmums."

Sieviete! Attopies!!! Nedzīvo taču uz Mēness, ka ļaujies tik muļķīgi naivām cerībām!

5.aprīlis Atbildēt

Ne vien tiesu sistēma Tūdalijā ir sapuvusi. Tūdalijā ir sapuvušas pilnīgi visas sistēmas! Nu varbūt vienīgi kanalizācijas sistēma kaut cik vēl turas.

5.aprīlis Atbildēt
Oskars Štirlics Stamps > tuudalu.cuuka

...arī kanalizāciju sistēma ir sen jau nokalpojusi un sapuvusi kā visas tiesu, policijas, veselības aprūpes, banku sistēmas uzraudzības, skolu reformas utt, viss jau sen ir sapuvis un drīz vien sūdi sāks peldēt pa Rīgas ielām..!!

5.aprīlis Atbildēt
Normunds Dzirkalis > oskars.tirlics.stamps

Jau peld pirmie sūdi ar Usha Cow priekšgalā!

7.aprīlis Atbildēt

Viņa uzskaita arī N. Ušakova labos darbos, piemēram, remontētie bērnudārzi, parki, bezmaksas maltītes skolēniem, bezmaksas transports pensionāriem. Saraksts esot garš. Bet tas jau arī ir jādara mēram, bez priekšā teikšanas, bez pašreklāmas. Bet ko viņš. Ak cik labs esmu.

5.aprīlis Atbildēt

Ja kāds ir sapuvis,tad tā ir šī persona,kas par attiecīgu atalgojumu slavina savu 'mīļo bijušo 'vīru".Lolotāja un mīlētāja....

5.aprīlis Atbildēt

Dzintriņ, savu "naudas maisu" neviens vēl nav zākājis un lamājis...!!

5.aprīlis Atbildēt

Apbrīnojami, ka ir sievietes, kuras spēj dzīvot ar pediņiem

6.aprīlis Atbildēt

"Nils vienmēr ir ticējis, ka tas, ko viņš dara, ir labi. Vairākas reizes esmu viņam teikusi, ka cilvēki, iespējams, pēc kāda laika neatcerēsies viņa labos darbus, bet viņš man vienmēr ir atbildējis, ka viņu tas neinteresē, viņš vienkārši vēlas palīdzēt.” Nu vai te pat kaimiņu āzim nav jāsmejas? Vai jums cienīta kauna sajūta nav tapat ka jūsu bijusajam ? Visa Latvija zina , kas ir Usaks, shemotajs, unikals bledis un Rīgas izpostītajs..............Kabatas šim nīlam ir lielakās pasaulē, nekādīgi nav piebāžamas.........nesmīdini taut, laikam joprojam dzīvo no,, ietaupītas,, bijusa naudas.

6.aprīlis Atbildēt

to Oskars Štirlics Stamps & Tuudalu Cuuka

Jums, pidariem, vieta agonējošā fašistisko lopu Krievijā, kur 25% nav redzējuši WC, kur tās nav pat 10% skolās. Krievu marodieri no Gruzijas stiepa mājās atejpodus, domādami, ka ar tiem viņi kļūs par cilvēkiem.

6.aprīlis Atbildēt

Šitai ar "darbs" esot brīvostā!!!Un cik vel Ušķis samaksāja par mutes turēšanu? Kas šitai blozgai ticēs!Baidās bez siles palikt, tāpēc ar zagli slavina!

6.aprīlis Atbildēt

Tevi vins uzsvieda abi ar I Strautinu ,un tu esi tik naiva ,tad kapec aizgaji no tik laba un izpalidziga ,kad nodzivosi vel 30 gadus ,tad tikai sapratisi ,kas ir pec tavam domam tas labais ???????????????????

7.aprīlis Atbildēt

Uzmest ta varbūt arī uzmeta, bet cik labi samaksāja no rīdziniekiem zagtās naudiņas!

7.aprīlis Atbildēt

Nesaprotu, kādēļ sava darba pienākumu pildīšana, tiek emocionāli pasniegts kā īpašs sasniegums un tiek pielīdzināts, bez maz svētuma izpausmei. Var būt ļoti labs pret dažiem cilvēkiem, un tai pašā laikā sistemātiski pārkāpt likumus, (labie darbi kā aizsegs nelikumībai) uzvesties kā diktators ignorējot likumu, kuru esi ievēlēts sargāt un pildīt. Un par to ir jāatbild pēc likuma, šeit nedrīkst būt atkāpes, ja ir viens likums priekš visiem un katra.

7.aprīlis Atbildēt

skatisim, kas būs talak

8.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:26

Jaunākās diskusijas