Palīdzēsim! Sievietei zālēm vajadzīgi 12 000 eiro

tautaruna.lv 5.apr
 
Scanpix
Saira ir zobārste ar 33 gadu stāžu no Tukuma. Sairai patīk dārza darbi, kalnu slēpošana un dejot Argentīnas tango, kā arī pavadīt laiku pie dabas ar draugiem vai ar labu grāmatu.

Pēdējos gadus Sairai ir bijis jāuzņemas rūpes par savu 89 gadus veco mammu, kura ir pārcietusi insultu. Taču arī pašai Sairai ir nopietnas veselības problēmas - pirms 4,5 gadiem viņai atklāja ļaundabīgu audzēju. Pēc 2 gadu ilgas intensīvas ārstēšanas -2 operācijām un pēc katras sekojošam ķīmijterapijas kursiem, uz 2 gadiem tika panākta uzlabošanās, taču šobrīd atkal slimība ir atgriezusies, audzēja marķieri strauji paaugstinājušies.

Ārstu konsīlijs nozīmējis Sairai Avastin kursu, kas viņas gadījumā nav valsts apmaksāts. Ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 1091.31 eiro. 4 flakonus Saira jau iegādājusies pati, taču atlikušajiem 11 flakoniem tuvākā gada laikā kopā nepieciešami 12 004.41 eiro. Šādu līdzekļu Sairai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Slimība ir mainījusi manu skatījumu uz daudzām lietām, cilvēkiem un attiecībām. Mans darbs ir tas, kas pēc ilgās ārstēšanās atgriež dzīvē, dod spēku, ļauj noticēt pozitīvam iznākumam”, stāsta Saira. Kad vien veselība ļauj, viņa neregulāri, bet turpina iespēju robežās strādāt.

Avots: ziedot.lv

Komentē 3

 
Anonīms
 

cik jau var gulties uz tautas pleciem? Jo vairak ziedos tauta,jo vienaldzigaka bus valsts..es domaju,ka katru menesi valstij es ziedoju pienacigi daudz,lai varetu palīdzet slumiem cilvekiem. man jau skiet,ka ta ziedosana ir izveidojusies jau ka bizness....kur skaties..tur tik reklamas...ziedojiet,ziedojiet..

6.aprīlis Atbildēt

laikam jau vajag lai sadi ludzeju aiziet savu celu un iespejams vairaki 10 lai valsts saktu bik domat par saviem pilsoniem

19.aprīlis Atbildēt

...Jana ... līdz brīdim kad Tu pati, vai Tavi tuvinieki nonāks tik kritiskā situācijā , laikam jau nesapratīsi kā tas ir ... lūgt līdzcilvēku atbalstu. ...viņa taču nelūdz naudu jaunai jahtai, bet savai iespējai izārstēties un dzīvot ... gribi palīdzēt - palīdzi, negribi - ignorē ... un atceries - slimība nešķiro, tā var skart jebkuru, arī Tevi

1.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:29

Jaunākās diskusijas