Kāds darba sludinājums izraisa smieklu „jūru”

tautaruna.lv 5.apr 2019
 
F64
Mūsdienās atrast darbinieku – tas ir izaicinājums gandrīz jebkuram darba devējam.

Tā kā šobrīd situācija darba tirgū darba devējam ir nelabvēlīga, jo konkurence par strādājošajiem ir liela, daži nolemj ļoti samazināt savu prasību latiņu.

Piemēram, kāds būvniecības nozarē strādājošs uzņēmums ailē „izglītība” neizvirza prasību, piemēram, pēc profesionālās vai augstākās izglītības. Derot vienkārši arī analfabētists. Šāda prasība nav paslīdējusi garām acīgajiem sociālo tīklu lietotājiem, tādejādi tas jau pārpublicēts un gozējas interneta dzīlēs, izraisot smieklu „jūru”.

Ekrānšāviņš

Tiesa, pats uzņēmums sludinājumā tagad veicis korekcijas un prasība pēc izglītības izņemta ārā. Solītā alga palīgstrādniekam - 1004 eiro. Nav slikti.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ja būtu 1006,42€, ietu nedomājot. Bet tagad kas, pa lēto mēģina normālu kvalificētu analfabētu sev savākt?!

5.aprīlis 2019 Atbildēt

Būvniecība ir kronis visam. Tur darbus vada sertifikāts. papīrs. Dažreiz students, kuram vēlama / bet ne obligāta/ būvnieka izglītība. Tā tas ir. Ja par sertifikāta izmantošanu mēnesī jāsamaksā 2-3 tūkstoši, tam, kurš reāli strādā būvlaukumā, maksāt nav ko, tādēļ pieņem pavārus, galdniekus, frizierus. Un brīnās, kā tad tā, kur tik nekvalitatīvi gala rezultāti.

5.aprīlis 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:18

Jaunākās diskusijas