Gobzema frizūrai saskata līdzību ar bēdīgi slavena diktatora matu sakārtojumu

tautaruna.lv 11.okt 2018
 
F64
Sociālajos tīklos uzmanību pēkšņi guvusi premjera amata kandidāta Alda Gobzema frizūra.

Uz Gobzema frizūras līdzību ar nacistiskās Vācijas līdera Ādolfa Hitlera matu sakārtojumu sociālajā tīklā Twitter uzmanību vērsusi mediju speciāliste Zane Bratuškina.

''Vajadzēja gan zināt, ka Hitleram celiņš bija labajā pusē,'' norāda kāds cits soctīkla lietotājs.

Kā zināms, šāds matu sakārtojums tiek dēvēts par ''undercut'' un bija modē no 1920.-ajiem līdz 1940.-ajiem, līdz atkal modē atgriezās pēdējo dažu gadu laikā.

Sākotnēji to nēsāja nabadzīgi un strādnieku klases vīrieši, kā arī ielu bandu dalībnieki. Nākamajās desmitgadēs tā kļuva pieprasītāka, to izvēloties ne tikai ''stilīgiem'' vīriešiem, bet arī militāristiem - arī nacistiem, jo īpaši oficieriem.

Pēc daudzām desmitgadēm, tā atkal nāca modē, to izvēloties ne tikai slavenībām, bet arī hipsteriem un citām jauniešu subkultūrām.

Izraēlā to vēl šodien saista ar nacismu un fašismu, bet Islāma kultūrā to arī vērtē neviennozīmīgi, jo tā atgādina frizūras, kuras tipiskas arābu pagāniem.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Jāizdod pavēle....neviens nedrīkst parodēt diktatoru frizūras, tas attiecas arī uz Staļina un Ļeņina ūsām!

11.oktobris 2018 Atbildēt

Mjāā, var redzēt, ka tauta jau vairs nezin kur sevi likt, kam un par ko piesieties. Izpētiet vēl viņa apenes un pastāstiet par to kaut ko gudru.

11.oktobris 2018 Atbildēt

"Tauta, tu, kas runā'',nu cik tālu var iet stulbumā...tas pat vairs nav smieklīgi, tas ir dumji! Šāds griezums bija arī Zatleram, kad viņš stājās amatā, bez tam, šādu griezumu nēsā arī Latvijā populāras sievietes, jo šobrīd, tas...vienkārši ir modē. Tad jau Pavļuts ir Musolīni vai ne:)))???? Varbūt atradīsiet arī citas līdzības, ja vērīgāk papētīsiet politiķus:)?

11.oktobris 2018 Atbildēt

Pamuļķis

13.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:21

Jaunākās diskusijas