Brīdina! Iedzīvotājus mēģina apkrāpt, piedāvājot bezmaksas veselības pārbaudes

tautaruna.lv 11.okt 2018
 
F64
Vairāki Latvijas iedzīvotāji ziņo par dīvainajām Latvijas Imūnkorekcijas centra (AS “Nokra”) klientu piesaistīšanas metodēm, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Cilvēki tiek aicināti uz bezmaksas veselības pārbaudi, pārdesmit minūšu laikā tiek noteikta kāda diagnoze, un personai piedāvāta ārstniecības programma, kuras izmaksas pārsniedz tūkstoš eiro. Ja cilvēkam tādas naudas nav, tad tiek piedāvāts kredīta līgums.

Cilvēki tiek aicināti uz bezmaksas veselības pārbaudi, pārdesmit minūšu laikā tiek noteikta kāda diagnoze, un personai piedāvāta ārstniecības programma, kuras izmaksas pārsniedz tūkstoš eiro. Ja cilvēkam tādas naudas nav, tad tiek piedāvāts kredīta līgums.

Jelgavnieks Viktors saņēma zvanu no LVIKC Latvijas Imūnkorekcijas centra, tas bija aicinājums ierasties uz bezmaksas veselības pārbaudi Rīgā, Bruņinieku ielā. “Es aizbraucu, man neko īsti nejautāja, pielika pie rokām un pie kājām kaut kādu ierīci, teica, ka ar muguru problēmas, vajagot ārstēšanu. Pie mums visu ārstējot ar lāzeru. Mugurkauls. Trīs vietās nepieciešama ārstēšana, esot osteohondroze,” sacīja Viktors.

Viktoram sagatavots pakalpojums ar nosaukumu “Balsta un kustību aparāts”, kurā ietilpst laboratorijas izmeklējumi, masāžas, adatu terapija un vēl vairākas procedūras. Standarta cena - 1908 eiro, bet Viktoram bija jāmaksā 1399 eiro. Vīrietis atbildējis, ka tādas naudas viņam neesot un pēc pāris minūtēm uz galda kredīta līgums.

“Es iznācu ārā, un tikai tad sapratu, ko es esmu parakstījis, mani vienkārši apvārdoja. Par tādu summu mašīnu var nopirkt. Viņi jau mani jaunu neuztaisīs, tomēr 65 gadi,” saka vīrietis.

Kā noskaidrots, AS “Nokra” kā ārstniecības iestāde ir reģistrēta 2017.gada 1.augustā. Pēc saņemtajām iedzīvotāju sūdzībām par sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, Veselības inspekcija oktobrī veica kontroli minētajā iestādē.

"Kontrolē konstatēts, ka iestādē, sniedzot veselības aprūpes pakalpojumus, proti, uz Bioelektriskās impedances analīzes principa balstītu diagnostisko pakalpojumu ar ierīcēm “Multiscan BC”, izmanto medicīnisko tehnoloģiju, kas nav apstiprināta atbilstoši normatīvajiem aktiem par ārstniecībā izmantojamo medicīnisko tehnoloģiju apstiprināšanas un jaunu medicīnisko tehnoloģiju ieviešanas kārtību," pastāstīja Iveta Hirša, Veselības inspekcijas pārstāve.


Ņemot vērā konstatētās neatbilstības, Veselības inspekcija pieņēma lēmumu par diagnostiskas pakalpojuma ar ierīci “Multiscan BC” darbības apturēšanu.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Darbību nevis apturēt,bet uzreiz ar elegantu kājas spērienu pakaļā aizlidināt tālu jo tālu lai vairs nevar atgriezties nekad.

11.oktobris 2018 Atbildēt

NTERESANTI,no kurienes viņi ņem telefona numurus,jo es arī tādu zvanu saņēmu un mani paziņas arī.

11.oktobris 2018 Atbildēt

Lasot virsrakstu, man vēl izlikās, ka tas ir normāls medicības biznesa modelis - visupirms cilvēkam veic diagnostiku un tad piedāvā ārstēšanu. Tak izrādās, ka šarlatāni. Bioelektiskā "impedance", vai zinies. Kārtējais veselības testeris ar divām lampiņām - ja deg zaļā, tad dzīvosi, ja sarkanā - tūlīt jāārstējas.

12.oktobris 2018 Atbildēt

ĻOTI APŠAUBĀMS KRIEVU KANTORIS.GLUŽI KĀ ČIGĀNI -TUR AIZ ROKAS UN NELAIŽ PROM.JA NENAKSI TŪLĪT, TADJAU VARI Pasūtit mūziku.domāju visiem tiek ´"noteikta" viena diagnoze ar klamburiem pie rokām un kājām.braukā pa tavām smadzenēm.pavisam uzmanīga kļuvu kad atnāca"dakteris"kurš teica,ka

viņš neko nesaprot latviski,lai runājot krieviski.JĀBRĪNĀS,KUR SKATĀS ATBILDĪGIE DIENESTI.CIK ES SAPROTU, TAD ŠO"LABVĒĻU ZVANUS ATKAL SAŅEM NELAIMĪGIE PENSIONARI.

11.janvāris Atbildēt

AS "Aurora" kādreiz bija nosaukums AS "Nokra". Attiecībā uz šo uzņēmumu, cik es dzirdēju, tika ierosinātās vairakās kriminālietas, saistītās ar krāpšanu lielajā apmērā, respektīvi, Jūs varat lasīt šeit: www.sudzibas.lv/lvikc-as-nokra-krapsana-c499780 Pēc tam īpašnieki, saka, ka tie ir Krievijas biznesmeņi, bija lēmusi mainīt nosaukumu.

Kantoris ir vienkārši briesmīgs. Viņi aicina pensionārus uz bezmaksas konsultacijām, kuru laikā tos apstādā un pieruna iesaistīties kredītsaisību attiecībās ar šo uzņēmumu. Skaidrā lietā, ka cenas ir kosmiskās un cilvēks ļoti ātri paliek bez naudas un ar kredītīgumu uz rokām. Viņi ir zvanījuši manam tēvam, skaidrs, ka es viņu ātri atrunāju. Pēc manām domām, šīs uzņēmums ir kārtīģi jāpārbauda no visiem juridiskiem un medicīnas aspektiem.

Katrā gadījumā, personīgi es ziņošu policijai, ja saņemšu no viņiem neaderesētus zvanus.

10.marts Atbildēt

Es arī šodien saņēmu no viņiem zvanu :D, kad operatore man prasīja kā varu Jūs sazvanīt, tad atbildēju, ka Jūs taču mani kaut kā nupat sazvanījāt? Uz ko viņa atbildēja, es Jūs numuru neredzu, to izvēlas sistēma. Jopcik, kāda sistēma to izvēlas? Kā viņa tika klāt maniem kontaktiem?

18.marts Atbildēt

В 2005 году работал на этом месте уютный спортивный клуб. Не обманывать, ни лечить никого не нужно было.

Интересно, а хозяину помещения не стыдно таким "предпринимателям" недвижимость сдавать? Кто после них в такой "ауре" бизнес вести сможет?

26.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:50

Jaunākās diskusijas