Skolēns pastāsta, cik briesmīgs ēdiens viņam jāēd Garozas pamatskolā

tautaruna.lv 11.okt 2018
 
F64
Kāds skolēnes portālā "sudzibas.lv" sūdzas par ēdiena kvalitāti Garozas pamatskolā.
Zupas, kuras mums pasniedz, ir nevis zupas, bet pretīgas putras.

Skolēnu visvairāk uztrauc tas, ka ēdiena kvalitāte, viņaprāt, ir zema, un cenas saldumiem.

"Es sūdzos par Garozas pamatskolas pusdienām. Skolēniem (tai skaitā man) tiek spiests dzert Rasēnu, kuram beidzas termiņš ātrāk nekā paredzēts, jo piens tiek turēts ārpus ledusskapja. Zupas, kuras mums pasniedz, ir nevis zupas, bet pretīgas putras. Tad vēl mums skolas bufetē cenas saldumiem ir lielākas nekā superveikalos," raksta skolēns.

Tikmēr komentāros cilvēki raksta, ka, iespējams, skolēnam būu mazāk jāēd saldumi un galu galā bērns uz skolu iet, lai mačītos nevis ēstu.

"Paskaties uz Rasēna uzglabāšanas temperatūru, pirms raksti šīs muļķības. Rāds iespaids, ka uz skolu dodies nevis mācīties, bet rīt!" teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka daudzu Latvijas pašvaldību skolās, tostarp Garozas pamatskolā, bērniem ir piešķirtas bezmaksas pusdienas.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

"...un galu galā bērns uz skolu iet, lai mačītos nevis ēstu." :)

Mēs arī bērnībā daudz mačījāmies :)

11.oktobris 2018 Atbildēt

Kā var pieļau tik daudz kļūdas tik īsā rakstā!?

11.oktobris 2018 Atbildēt

Es pateiktu - visu cieņu tam, kas uzrakstīja par to kāda pārtika tur ir. Kad es mācījos tur, es vairākas reizes maza būdama saindējos ar to pārtiku ko tur deva. Un vēl toreiz pat bija jāmaksā nedēļas nauda. Un cik es esmu dzirdējusi, tur daudzi sūdās, ka tas ko dod bērniem pusdienās ir praktiski neēdams, vai arī ir ielikts tik maz, ka pat cālim tur nebūtu ko ēst. Bērni ir augoš organisms, viņam ir nepieciešams ēst pareizi un attiecīgas porcijas. Nejau skola maksā par to ka Tu esi slims(zāles utt.), vai arī manā gadījumā (saindēšanās), neviens skolotājs neies Tev visu apmaksāt. Jā, skolas stāvoklis nav labs, un nav daudz skolēnu, bet Nejau tāpēc jānolaižas tādā līmenī.

11.oktobris 2018 Atbildēt

Bet tā ir daudzās izglītības iesādēs. Pagatavotais ēdiens ir pretīgs un pat liekas, ka tas tiek darīts speciāli, lai skolēni mazāk ēstu. Un ēdināšanas firmas varētu vairāk iebāzt kabatā. Tiek izmantota nezināmas izcelsmes maltā galā, kura gatavojot smird pa visu skolu un vel tā var uzskaitīt vel un vel un vel. Zivs kotletes tā smird, ka ēdnīcā pat ieiet nevar.

12.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:37

Jaunākās diskusijas