Līgatnes mērs: Dziesmusvētkos redzētais mani izbiedēja

tautaruna.lv 11.jūl 2018
 
f64
Līgatnes mēru Aināru Šteinu Dziesmu svētkos redzētais pamatīgi izbiedēja – astoņu melnā tērpto vīru ielenkumā vesta kāda persona.

Līgatnes novada domes priekšsēdētājs nodomājis - ņokerts terorists! Taču, nē, biedējošo vīru ielenkumā vests valsts prezidents Raimods Vējonis ar kundzi.

“Ak, Dievs, nodomāju, kur vēl trakāk!” nodomājis Šteins.

Kāds komentētājs pie Līgatnes mēra ieraksta “Twitter” pasmējies, ka pēc publiskās runas teikšanas pieņemts lēmums, ka lielāka apsardze nenāktu par skādi.

Ekrānšāviņš/Twitter

Jau vēstīts, ka šajos Dziesmu un deju svētkos Vējonis no sabiedrības par vairākām publiskās uzstāšanās reizēm izpelnījās dalītas jūtas - vieni pārmeta viņam minstināšanos, citi metās aizstāvēt, minot, ka valsts galva tomēr arī ir cilvēks.

Ainārs Šteins, kurš pārstāv “Vienotību”, Līgatnes pašvaldības vadītāja amatā atrodas kopš 2005.gada, bet pirms tam bijis uzņēmējs.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Ulmaņu Kārlis viens pats droškā apbraukāja visu latviju un nekas.Ko ta šitais tā nogrēkojies,ka tik bailīgs? Bet laikam jau ,,suns zina ko ēdis''.Nez vai uz ķemertiņu arī viņu pavada vīri melnā?

11.jūlijs 2018 Atbildēt

un kārlis vēl valstī bija uztaisījis militāro apvērsumu...

14.jūlijs 2018 Atbildēt

Tātad izgāztā runa bija jau ieplānota, un gatavota tika atkāpšanās/izglābšanās no pateicīgās tautas.

11.jūlijs 2018 Atbildēt

Es uzskatu, ja valsts amatpersonaam vajadziiga apsardze, tas nav taapat vien... godiigam cilveekam, kas KALPO tautai, nav no kaa baidiities... cita lieta ja taadi cilveki apspiezh tautu, tad jaa... kur bez apsardzes, mazums kaadam aizversies un ievilks pa seju.

11.jūlijs 2018 Atbildēt

Nu tie 8 no snaipera vienalga nepaglābs, bet no tādiem, kas bribēs iespļaut sejā - gan.

11.jūlijs 2018 Atbildēt

nu beidz .. kāds snaiperis un priekš kam? Lai vienu pamuļķa kirbi noblieztu? Tie, kas šo ērmu prezidenta amatā ielika, vadījās pēc šķēles jūrmalgeitas sarunu kvintesences - proti, amatos jāsaliek lielākie kretīni. Lūk tiem, kas tos kretīnus izvēlas un amatos saliek, - tiem gan no snaiperiem būtu jāuzmanās.

12.jūlijs 2018 Atbildēt

Redziet! Tautas naids pret šo plukatu ir tik neaprakstāms, kas apsardze ir pašpietiekama un pašsaprotama. Cita lieta, kad Lembergs atradīs vēl lielāku kretīnu, un -kā zināms- Lembergs tikai AKTUĀLOS štata darbiniekus apmaksā, un tad vairs naudas nekādai apsardzei nebūs, un Vējainim var visai plāni klāties.

11.jūlijs 2018 Atbildēt

(giggle)sudi jasarga lai kads neiekapj

12.jūlijs 2018 Atbildēt

Var saprast,ja nometne bez maksas,tad ko jus vel vèlaties?

12.jūlijs 2018 Atbildēt

Dziesmusvētkos mani izbiedēja redzētais - kādi astoņi melni ģērbti vīri ielenkumā veda kādu personu. Domāju, ka noķēruši teroristu, bet izrādījās, ka šādā aplenkumā no Dziesmusvētku estrādes tiek izvests mūsu Prezidents ar kundzi. Ak, Dievs, nodomāju, kur vēl trakāk!

****

Nu pavisam normāli. Mums ir tāds ūnikums, ka bez astoņiem pavadoņiem, var arī nejauši apmaldīties un ko tad.? Bez Prezidenta arī nevar dzīvot, bez isludināt meklēšanu bezvests.lv, arī nebūtu korekti.

14.jūlijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:15

Jaunākās diskusijas