Soctīklos sašutums par Krapānes atlaišanu vienas vēstules dēļ

tautaruna.lv 11.jūnijs, 16:01
 
Inga Nestere/F64
Medijos izskanējis, ka valsts kontrolieris Rolands Irklis esot uzteicis darbu Valsts kontroles (VK) iekšējās komunikācijas nodaļas vadītāja Līgai Krapānei, kura parakstīja publiskoto un valsts augtākajām amatpersonām nosūtīto dažādu 150 personu vēstuli ar jautājumiem par vakcināciju pret Covid-19.

Tikmēr ļaudis sociālajā tīklā "Twitter" spriež, vai šāda rīcība nav pārlieku skarba.

Savulaik medijos izskanējis, ka "lielu uzmanību medijos guvusi 150 cilvēku parakstīta vēstule, kurā viņi aicina lēmumu pieņēmējus mainīt komunikāciju saistībā ar Covid-19 un vakcināciju, kā arī pārtraukt atšķirīgu attieksmi pret nevakcinētiem cilvēkiem. Taču daļa iebildumu pret valsts politiku balstīti uz apgalvojumiem, kas neatbilst patiesībai vai izrauti no konteksta".

Vēstīts, ka vēstulē pausta parakstītāju pārliecība par to, ka neprecīzas testēšanas dēļ esot “jālabo visa inficēšanas ar Covid-19 statistika un attiecīgi jālemj, vai Latvijā vispār pastāv valsts apdraudējums un nepieciešamība pārvarēt Covid-19 infekcijas izplatību, ieviešot būtiskus indivīda tiesības un brīvības ierobežojošus pasākumus.

Parakstītāju vidū ir arī Krapāne, kurai nu varētu nākties atvadīties no amata, jo viņa ar savu rīcību varot radīt bažas par VK objektivitāti.

Sociālajā tīklā aizstāvību Krapānei paudis arī žurnālists Arnis Krauze, kurš raksta, ka "Pazīstu Līgu kā izcilu profesionāli daudzu gadu garumā žurnālistikā un sabiedriskajās attiecībās. Nesamērīga reakcija no darba devēja".

Tikmēr citi atbalsts šādu Irkļa rīcību, norādot, ka šādi viņa diskreditē arī savu darba vietu.

Neatkarīgās intervija ar Valsts kontroles (VK) vadītāju Rolandu Irkli par L. Krapānes atlaišanu, izlasāma šeit

Komentē 14

 
Anonīms
 

Es neticu, ka viņa nesaprata ko dara. Visa informācija ir pieejama. Tas bija vajadzīgs lai sašķeltu sabiedrību un iegūtu lētu popularitāti.

11.jūnijs, 16:34 Atbildēt

Un kur jūs "pareizie" rodaties?Jūs piedzimstat "pareizās" ģimenēs un gulstat "pareizās" kapsētās.Interesanti vai jums ir "pareizā" elle vai paradīze?

11.jūnijs, 23:33 Atbildēt

Piekrītu Agrim. Covid laikā dažām personībām kritusies atpazīstamība, nu tagad puto stāvošu ūdeni.

11.jūnijs, 17:03 Atbildēt

Kad ūdens sāks kustēties, būs par vēlu.

11.jūnijs, 19:09 Atbildēt

tad lieciet roku pie sirds apgalvojot ka mainot testu cikliskumu netiek panakts krapsanas efekts ka nu kura bridi ir vajadzigs jus visus cakare pa pilnu rubli!

11.jūnijs, 19:23 Atbildēt

lasiet jebkuras medicīnas grāmatas --- lai kādas būtu sasliumšanas visur ir UNIVERSĀLS PRINCIPS-- ;;PIE VAJADZĪBAS KLĪNISKO DIAGNOZI PRECĪŻĒ LABORATTORISKI VEICO PAPILDIZMEKLLĒŠANU '''°° t i --tts kovidesti veiktti no medicīnas viedoķla NELEGĀLI -- lai ''pieūūu ekskluzīvu diagnozi klīniskui veselajiem '' vai SARS sindromaun pneimoniju gasdījumā kad rentgeni un tomografi rāda ''matstiklu'' jeb ''covid 19 ''pneimonijai raksrturīgo ainu --- un tapēc diagnozi precizēt vnk vaiors nav medicīniskas vajadzības --- ts ārsēšana no tā absolūi nemainās --ā noiek pēcx klīniskā stavokļa siuācijas ---- kovidtestti vnmk ir maudas izzagšanaimfalšas anmalfabēiskAS SATISTTIKAS RADĪŠANAI , NEVESELĪGAS POLIISKI MOTTTIVĒ»TAS NEZINĀTNISKAS ĀŽIIOTAŽAS RADĪŠANAI ----- 99% GADĪJUMU NAV NE MAZĀKĀ MEDICĪÕNISKā pam,atojuma un vajadzības pēc ''kovidtesta'' - tas ir vnn faķirisms ko alkarttīgi faķļiri virusologi mēģina MONETIZĒTT UZ TUMSONĪGO BIDLU RĒĶINA

12.jūnijs, 0:34 Atbildēt

Nav jau brīnums, ka cilvēki netic valdības teiktajam. Kā var ticēt, ja katram, kurš izsaka atšķirīgu viedokli vai izvirza kādu pietiekami loģisku argumentu, valdība un pietuvinātie metas virsū kā vilki kaulam. Tie smieklīgie, samākslotie maksas teksti jau sen nevienu neuzrunā, bet skumji redzēt, ka augsta līmeņa profesionāļi baidās no šīm sankcijām un savas patiesās domas par kovidu izsaka "pa kluso", tikai aci pret aci, kā padomju laikos. Bet te - uzskatāms piemērs, kas notiek, ja valsts tiešā ietekmē esošs cilvēks atļaujas demonstrēt viedokli, kas nekopē prasīto.

11.jūnijs, 19:27 Atbildēt

Pa rubli es tev uzlieku visu ko ... tad tomērt jūsējiem maksā par komentāriem rubļos?

11.jūnijs, 19:31 Atbildēt

priekš sekretāres jau par vecu, tāpēc atlaida

11.jūnijs, 21:24 Atbildēt

Kāds bija vēstules sastādītāji MĒRĶIS??? ... Pamatā gribēja nomelnot Pavļuta, Kartiņu... valdību. ... Tīra propaganda - pasniegta JAUTĀJUMU FORMĀ. ... Pārējie pamatā pat nelasot, novērtējot to parakstīja. ... L. Krapāni jāatlaiž no darba ...

11.jūnijs, 22:49 Atbildēt

ar ko kankariņa proamwerikaniskās hunttas propoganda citada ??? PROPOGANDA IR ĻĶOTTI POZITĪVU NOZĪMI --- -Пропага́нда (лат. propaganda дословно — «подлежащая распространению», от лат. propago — «распространяю») в современном политическом дискурсе — это открытое распространение взглядов, фактов, аргументов и других сведений с целью формирования общественного SODĪ AR KAUNA PILNU NĀVI VALSTS KONTTROLIERI KAS TO IZDARĪJA ARĪ -- VNK NOŠAUJOT MORĀLU KROPLI --- VAI MAISĀ IEBĀZTTU SMIRDOŠĀ ŪDFENĪ NOSLĪCINĀYT--- UN VIŅA NEDERĪGOS'

'PUBLISKO PERSONU'' ''STANDARTUS'' ATZĪ PAR DISKRIMINĒJOŠIEM -=--- ŠADUS ATLAIDĒJUS VNK NOGALINĀT VAJAG -sūdīgs ieradums ir nāves grēks - nettaisnīgs stulbums izraisa zooloģisku naidu pat ja neskar personiski -- tāpēc ''tas vk ierakstāms '' nošaujamo sarakstos'' un iznīcināms pie pirmās izdevības ,.... tauta zin un atceras savus ''varoņus'' desmittiem gadu -----

12.jūnijs, 0:52 Atbildēt

Kāpēc oik vēl ir?..vai sen jau nevajadzēja but izskatītam un atceltam?..to nelemj..bet neesošas pandēmijas problēmu izcel par būtisku..un vel čakare prātus cilvēkiem pakaļālīdēji ..

12.jūnijs, 5:18 Atbildēt

Es to vēstuli parakstītu kā151

12.jūnijs, 10:41 Atbildēt

Viss pareizi, kovidioti ir jāpressē, jo viņi sabiedrībai nodara lielu ļaunumu.

12.jūnijs, 15:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:34

Jaunākās diskusijas