Tallinā atlaidīs ātrās palīdzības darbiniekus, kas nevakcinēsies pret Covid-19

tautaruna.lv 7.maijs, 16:00
 
Reuters/Scanpix/LETA
Tallinas "ātrā palīdzība" pārtrauks līgumus ar medicīnas darbiniekiem, kuri atsakās vakcinēties pret koronavīrusu, ceturtdien paziņoja ātrās palīdzības galvenais ārsts Rauls Adlass, vēsta ERR.

Pēc Adlasa teiktā, līdz 17. maijam visiem darba ņēmējiem, no medmāsām līdz ārstiem, personāla nodaļai jāiesniedz pase vakcinācijai pret koronavīrusu. Pretējā gadījumā viņiem būs jāatstāj darba vieta. Šo lēmumu apstiprināja Darba inspekcija.

"Epidēmijā ārstiem, kas aprūpē pacientus, nevajadzētu viņus apdraudēt. Vienīgais veids, kā nodrošināt drošību, ir vakcinācija," sacīja ārsts.

Adlass piebilda, ka šobrīd 8% Tallinas ātrās palīdzības darbinieku nav vakcinēti pret koronavīrusu.

Galvenais ārsts atklāja, ka viena grupa no darba ņēmējiem, kas atsakās vakcinēties, ir jaunas sievietes, kuras vēlas kļūt par mātēm un gaida bērnu.

Viņš uzsvēra, ka ar sievietēm, kuras gatavojas kļūt par mātēm, dienests nepārtrauks līgumu. Situācija ar darbiniecēm tiks pārrunāta pēc atgriešanās no dekrēta.

Darba inspekcija uzskata, ka "ātrās palīdzības" lēmums ir juridiski pamatots. Darba devējs var pieprasīt darbiniekam vakcinēties, ja tas ir vienīgais veids, kā mazināt riskus.

Komentē 16

 
Anonīms
 

Tie igauņi valstsvīri, nekad nebiju domājis, arī, re, ir padlas un peredasti.

7.maijs, 16:07 Atbildēt

Igauņu valstsvīriem šoreiz ir taisnība.

7.maijs, 17:14 Atbildēt

Igauņi malači, neraustās. Aizvāca okupantu aļošu, un tagad arī rīkoja stingri un noteikti

7.maijs, 18:25 Atbildēt

kāpēc vakcinētie baidās no nevakcinētajiem ? Jūs tak esat drošībā?

7.maijs, 18:47 Atbildēt

Tā ir netīrā politika.

7.maijs, 21:04 Atbildēt
Vitalij Nartish > andrejs.pu.tis

Tas ir bizness nevis politika!

7.maijs, 22:24 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > vitalij.nartish

Cilvēki nav tik glupi,tomēr smadzenes strādā. Bizness,miljardi uz tupiem lohiem.

8.maijs, 7:58 Atbildēt

Pizģec.....Tā jau ir uzspiesta nelikumīga ar varu piespiesta vakcinēšanā...Šādā gadijumā jātiesājas ar valdību vai sliktākā gadijumā jāsaceļas un jāsak pilsoņu karš.Tauta mostaties jo mūs grib likvidēt...pamazām un diezgan ātri...Šīs vakcīnas nav lai glābtu jūsu dzīvības.....Šīs vakcīnas ir domātas lai samazinātu iedzīvotāju skaitu.Padomājiet 10 gadus uz priekšu lasiet interesējieties un sapratīsiet kapēc mēs esam lieki.......Bet nu redzams,ka tauta ir nozombēta un jācīnās šajā laikā katram pašam par sevi.

7.maijs, 22:14 Atbildēt

Jau sen katrs par sevi!!!!!

7.maijs, 22:23 Atbildēt

Vai tad kādu ar varu spiež strādāt attiecīgajā darbavietā? Par kādu obligātu vakcināciju ir runa?

7.maijs, 23:08 Atbildēt

Vienīgais sakarīgais komentārs zem šī raksta, bet atklāts paliek jautājums vai uz brīvajām vakancēm stāv gara gribētāju rinda?

8.maijs, 6:57 Atbildēt

Ja padomā būtu jāsaprot ,ka tā nedabiskā,neloģiskā uzbāššanās ar tām vakcīnām ir ļoti netīra.Nav nekādas loģikas.Es šaubos vai pasaules varenie mūs uzskata par saviem sabiedrotajiem un mēs viņiem esam vajadzīgi. Naivi būtu tam ticēt.... ēzelis lauvam nav korišš ,tāpat kā zelta kronis nav pāris galošai.

8.maijs, 8:06 Atbildēt

RISKI NEVIENUI NEPADARA SLIMU--T S RISKI IR MASTEMĀTISKA ĪPAŠĪBA--MATEMATIKSkā cerība- TAI NAV NE MAZAKĀ SAKARA AROBJEKTĪVU FIZISKU REALITATI- ''RISKI IR SKLIMU GALVU TARAKĀMU FANTOMI ---- klinžalus rīklēs tiem kas matematiskas cerības dēļ ujn savas slimās GALVAS Paranojas dēļ sāk radīt problēmas apkārtnei-- lasi piereādA objekjtyīvus apsdraudēnjumus °vai mirst n o kinžala rīklē -- gålvas tarakanu domisli ir ''vienīgā iespēja'' ° kinžsalu rīklē ne mirkli nešaikboties tādu darba devēju prasību gadījumā --ohujeļi !~! draudi un šanmtāža jāsoda ar nāvi momenttā ~--JO VAIRAK TADI Kas bnalstīti tukšās NEPIERĀŽDĪTĀS IEDOMĀS UN PIEŅĒMUMOS-=- NO PASARAN !!

8.maijs, 9:53 Atbildēt

Maiks Jeadons, bijušais Pfizer galvenais zinātnieks, ir paziņojis, ka tagad ir par vēlu glābt jebkuru personu, kas ir injicēta ar jebkuru Covid-19 vakcīnu. Viņš mudina tos, kuriem vēl nav ievadīts nāvējošais savienojums, cīnīties par citu cilvēku dzīves turpināšanu. Pasaulē atzītais imunologs turpina izklāstīt procesu, kas pēc viņa teiktā, nogalinās lielāko daļu cilvēku, kas tagad ir dzīvi. Saņemot pirmo injekciju, aptuveni 0,8% cilvēku mirs pirmo 2 nedēļu laikā.Izdzīvojušo vidējais paredzamais dzīves ilgums ir vidēji 2 gadi, bet tas samazināsies ar kartu nākamo papildinošo injekciju. Tiek izstrādātas papildu vakcīnas, kas izraisa noteiktu orgānu, tai skaitā sirds, plaušu un smadzeņu degradāciju. 20 gadus cieši iepazīstoties ar farmācijas giganta Pfizer darbību un tā mērķiem, profesors Jeadons apgalvo, ka pašlaik administrētā vakcinācijas režīma galvenais mērķis var būt tikai masveida depopulācijas pasākums, kas ļaus visiem pasaules kariem kopā likties kā Mikimausa iestudējumiem. www.lifesitenews.com/news/exclusiv...cF4Z9UFqliryKU

8.maijs, 11:23 Atbildēt

Nezinu protams kā Igaunijā, bet to ka kāds pasaka savu spriedelējumu vēl nenozīmē ka tā būs. Vienmēr ir likums. Ar kādu pantu tad atlaidīs? Vai Igaunijā covid19 pote ir iekļauta obligāto sarakstā priekš attiecīgas profesijas?

8.maijs, 15:02 Atbildēt

gaidi bērnu nu labi,bet pēc tam tāpat indēsim

9.maijs, 16:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:13

Jaunākās diskusijas