Sinoptiķis: nākamsestdien būs jau +21

tautaruna.lv 11.aprīlis, 10:45
 
Ekrānuzņēmums
Lai gan nākamnedēļ tiek prognozēts arī drēgns laiks un pat sniegs, nākamā nedēļas nogale, iespējams, jau priecēs ar +21 grāda siltumu.

Metereologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter publiskojis Eiropas Vidējā termiņa laika prognožu centra ( European Centre for Medium-Range Weather Forecasts) prognozi nākamajai nedēļai.

Kā atklāj Trallis, pašreizējā prognoze nākamajai nedēļai sola pirmdien siltumu līdz +18 grādiem, "pēc tam drēgns laiks un vietām sniegs, bet sestdien jau +21 grāds".

Jau vēstīts, ka dabas zīmju vērotājs Vilis Bukšs dalījās ar savām prognozēm par laiku aprīlī. Atbilstoši janvāra un marta nozīmīgajām dienām, aprīlis solās būt ar temperatūru un nokrišņiem tuvu mēneša vidējiem rādītājiem. Tuvāk jūrai nokrišņu būs vairāk kā parasti, bet Austrumlatvijā drusciņ siltāks par vidējo.

Aprīļa vidū nokrišņi būs īslaicīgi un laiks būs salīdzinoši vēss. Temperatūra dienas laikā būšot ap +5...+10 grādiem. Naktīs nereti gaidāma salna.

Vēlāk, laikā ap 20. aprīli un pirms 23. aprīļa kļūs siltāks un temperatūra dienas laikā var sasniegt +17, +18 grādus. Mēneša otrajā pusē, ap 25. aprīli būs vairāk nokrišņu un dienas paliks vēsākas, bet naktis siltākas.

Mēneša beigās, pēc 26. aprīļa, nokrišņi būs īslaicīgi. Dienas gaitā gaiss var iesilt līdz +20, dažviet līdz +22 grādiem. Arī naktis būšot siltas. Šajā laikā iespējami arī pirmie pavasara pērkona negaisi.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Jēkabpilī jau šodien ir +20.

12.aprīlis, 15:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas