Princis Filips savas pēdējās dzīves nedēļas izmantojis, lai sagatavotu Čārlzu viņa lomai

tautaruna.lv 11.aprīlis, 12:00
 
AFP/Scanpix/Leta
Karaliskie avoti atklājuši, ka, kad princis Čārlzs februāra beigās apmeklēja tēvu slimnīcā, starp abiem bijusi "pilnīgi atklāta" un "sirsnīga" diskusija par Čārlza pienākumiem pēc tēva nāves, raksta "Mirror".

Jau vēstījām, ka princis Čārlzs februāra beigās esot mērojis vairāk nekā 300 kilometrus, lai uz pusstundu varētu satikties ar tēvu Edvarda VII slimnīcā.

Karaliskie avoti ziņo, ka tikšanās laikā starp abiem bijusi diskusija par karaliskā mantojuma saglabāšanu, kad pienāks prinča Filipa nāve.

Avots atklājis, ka princis Filips darījis visu, lai ātrāk izkļūtu no slimnīcas.

"Neviens no viņiem nebija pārliecināts, ka tā nav viņu pēdējā tikšanās," norādījis avots.

EPA/Scanpix/Leta

Princis Čārlzs pēc tēva nāves sirsnīgi godināja savu "dārgo papu". Čārlzs pauda, ka Karaliene un pārējā karaliskā ģimene ļoti skums pēc viņa.

Princis Filips no dzīves aizgāja piektdienas rītā Vindzoras pilī 99 gadu vecumā. Bēres notiks 17. aprīlī. Covid-19 pandēmijas dēļ bēres norisināsies šaurā lokā, bet ceremonijai varēs sekot televīzijas tiešraidē. Karaļnams arī aicinājis britus nepulcēties pie Vindzoras pils, bet pieminēt aizgājēju katram savās mājās.

Paziņojumā norādīts, ka uz sava vectēva bērēm no ASV ieradīsies princis Harijs, bet viņa sievai Meganai Mārklai, kas gaida ģimenes pieaugumu, ārsti ieteikuši nedoties tālajā ceļā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Vispār jau karaliene izvēlēsies sev aizstāvēju. Vīrs bija tikai tāda smuka piedeva. Un kurš gan gribēs par Lielbritānijas karali ievēlēt personu, kura bija neuzticīga visu laulības laiku, savu piegulētāju pēc sievas nāves piedevām apprecēja un "jaunajai" sievai ir problēmas ar alkoholu? Ja Elizabetei ir kaut nedaudz prāta paliekas saglabājušās, tas nekad nenotiks.

11.aprīlis, 13:19 Atbildēt

Man, Marci, šķiet, ka Perles rīcībā šoreiz tomēr ir bijusi plašāka informācija un citas ziņas par notiekošo UK Karaļnamā. Kaut ko no tā visa es arī no citiem avotiem esmu zinjis.

11.aprīlis, 15:50 Atbildēt

Es nezinu, vai tas likumīgi ir iespējams, tomēr es tikai priecātos, ja Kārlis tiktu apiets, un Vilis būtu jaunais karalis.

11.aprīlis, 16:12 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Pec Karalienes Anna pirmai troni Pricis Carls,un Perle tikai pa tukso dirs savos komentos.

11.aprīlis, 17:08 Atbildēt

Tas ir iespējams,jo karaliene pati nosaka kas nāks viņas vietā.Jo viņa ņem vērā arī tautas viedokli.

11.aprīlis, 18:16 Atbildēt
Perle > marcis

Es nezinu, par kuras valsts karalieni Annu Tu te komentē savā ikdienas rupjajā manierē, bet Lielbritānijas karalienes vārds ir Elizabete. Izskatās, ka to tukšo vēdera izejas procesu veic Tu.

12.aprīlis, 14:09 Atbildēt
īpaši stulbs > perle

Marcis viņu sauc par Annu, un tur neko nevar darīt.

12.aprīlis, 20:23 Atbildēt

Lomai?

„Pasaule ir skatuve, un ļaudis tikai aktieri. Ilūzija ir tur, aiz arkādes; mēs aktieri, esam īstenība."

11.aprīlis, 13:23 Atbildēt

Tas būs karalienes ziņā.

11.aprīlis, 15:23 Atbildēt

Interesanti, ka sieva - karaliene, bet vīrs tikai - princis ?! Ja ņem Krievijas vēsturi: sanāk, ja vīrs - karalis, tad sieva - karaliene. Nekad nav bijis, ka vīram - tituls - karalis, kas dzīvo ar sievu - princesi. Princese ir karaļnama neprecēta meitene. Pat Hārijs kļuva par hercogu, apprecoties. Pirms tam būdams princis. Nesaprotu Angliju.

11.aprīlis, 23:28 Atbildēt

Kāds sakars Anglijai ar Krieviju?

Baigā eksperte. Katrā valstī dara kā grib

12.aprīlis, 17:52 Atbildēt
īpaši stulbs > dace.sloka

Anglijas karalis kādreiz bija Krievijas cara Nikolaja brālēns.

12.aprīlis, 20:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:19

Jaunākās diskusijas