Ko Nostradamus paredzēja 2021. gadam?

tautaruna.lv 17.janvāris, 10:30
 
akg-images/Scanpix/Leta
Kā norāda "yearly-horoscope.org", vairāk nekā 70% slavenā Nostradamus pareģojumu esot piepildījušies. 2021. gadam viņš paredzējis baisus notikumus.

Nostradamus norādījis, ka zīmes par pasaules gala tuvošanos būšot bads, zemestrīces, dažādas slimības un epidēmijas, ar kurām arvien biežāk saskaramies. Koronavīrusa pandēmija iesākusi nepatīkamu notikumu sēriju, kas ietekmēs pasaules populāciju.

2021. gads būšot nozīmīgs globālu notikumu ziņā. Zemei postījumus nodarīšot magnētiskās vētras. "Mēs redzēsim ceļamies ūdeni un zemi krītot zem tā," pareģi citē portāls.

Tāpat Nostradamus brīdinājis par komētu, kas nokritīs uz Zemes vai nonāks ļoti tuvu tai, radot dabas katastrofas. Citas interpretācijas norāda, ka Zemi varētu skart asteroīds.

Pareģots, ka 2021. gadā spēcīga zemestrīce iznīcinās Kaliforniju, bet pāvests Francisks piesaistīs cilvēkus baznīcai, kura kļūšot par "glābšanas laivu" arvien vairāk cilvēkiem.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Lai jau Nostris nemuld! Harijs ar Meganu jau nebūtu tik dulli, ka no Anglijas uz Losandželosu brauktu.

17.janvāris, 12:35 Atbildēt

Bībelē tas viss arī ir rakstīts un drīz visi neticīgie varēs pārliecināties, ka beigas ir tuvāk nekā tie domā. Ko tad, cilvēki iedomājas, ka dzīvos miljoniem gadu?

17.janvāris, 13:49 Atbildēt

Visu iepriekšējo (piecu) civilizāciju mūžs ir bijis 10-15 tūkst. gadu, tas apstiprināts arheoloģiskajos pētījumos. Bībelē nekas tāds nav rakstīts.

17.janvāris, 14:37 Atbildēt

tādu bulšit prognozi pirmoreiz lasu.. pāvests esot arestēts apsūdzībās par pedofiliju un citiem noziegumiem- pagājušo sesdien;) apdeidojiet savu bulšit pareģojumu, jo arī pārējās lietas ir tālu not Patiesības!

17.janvāris, 22:36 Atbildēt

nu nez vai pedofilu perēklis būs tā laiva kur glābties? Man personīgi viņu drausmīgās seju grimases atbaida.Pieliekat prātā viņiem āža ragus un var teikt ,ka tie ļoti piestāv šiem svetuļām

18.janvāris, 9:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:03

Jaunākās diskusijas