Gobzems savu partiju dibinās pie jūras

tautaruna.lv 22.okt
 
Romāns Kokšarovs/F64
Politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook publicējis aicinājumu cilvēkiem pulcēties viņa partijas dibināšānā.
Gobzema partija tiks dibināta 22.novembrī plkst.12:00.

"Saģērbies silti! Termoss un maizītes. Pirmo reizi Latvijas vēsturē mēs to darīsim pie jūras," aicinājumā pauž Gobzems.

Gobzems uzsver, ka 22.novembrī ar cilvēkiem atkal ies ielās.

"Es saņemu simtiem cilvēku sūdzības par varas attieksmi un rīcību pret tautu. Atšķirībā no Saeimas Ētikas komisijas, kas “mani nereklamēs”, es varas pretlikumības reklamēšu gan. Mēs iesim ielās 22.novembrī. Šoreiz Jums ir jābūt nevis 200, kā prese rakstīja par 10.oktobri, bet vismaz 500. Tātad 2.5 reizes vairāk! Šoreiz es aicināšu arī sevis dēļ, lai varu turpināt Jūsu dēļ! Partija nav Laimes lācis, bet nepieciešamais instruments, tādi ir spēles noteikumi. Spēles, kurā izšķiras cilvēku likteņi. Tiekamies! Informācija sekos!" raksta Gobzems.

Kā ziņots, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija samērā bieži ir saņēmusi vēstules un zvanus par Saeimas deputāta Alda Gobzema izteikumiem, taču deputāti šo jautājumu neskatīs, "lai Gobzemu nereklamētu".

Par to, ka ir saņemti zvani gan par Gobzemu, informēja komisijas priekšsēdētāja Janīna Kursīte-Pakule (NA).

Gobzemam iedzīvotāji pārmetuši viņa iniciatīvu par ziedojumu vākšanu maestro Raimondam Paulam, par ko pats Pauls neko nav zinājis un vēlāk arī publiski iebilda, izrietēja no komisijas sēdē paustā.

Kursīte-Pakule norādīja, ka viņai bieži vien ir sajūta, ka, izskatot Gobzema rīcību, šis deputāts tiek reklamēts. Tiem, kuriem patīk šāda uzstāšanās maniere, tāpat balsošot par Gobzemu un "tur nekāda ētika nelīdzēs", izteicās komisijas vadītāja, kuras skatījumā, Gobzema izteikumi ir pārdomāts veids, kā nepārtraukti sev piesaistīt uzmanību.

Arī deputāts Andris Skride (AP) akcentēja, ka nedrīkst pieļaut, ka Ētikas komisija ar savu rīcību reklāmu kādu deputātu.

Tāpat jāatgādina, ka jau iepriekš, 10.oktobrī, Gobzems organizēja sapulci, kurā politiķis aicināja pulcēties "cilvēkus, kurus neapmierina esošās varas attieksme pret sabiedrību".

Komentē 29

 
Anonīms
 

"LATVIEŠU NELIEŠU PARTIJA" noteikti būs. Tas pilnā mērā atbilst kultūrnācijas vēsturiskās virzības loģikai - konsekventa universāla pagrimuma loģikai. Rīgas mediji katru dienu reklamē nelieti Gobzemu. Nelietis nav pilnīgs muļķis, zina, ka latviešiem garšos "pie jūras". Etniski orientēts sentimentāls glamūrs ir pederastu nācijas tēva murgojumu centrā. Nelietis Gobzems rīkojas tipoloģiski līdzīgi - cer salkani maigi pievilināt tautiešus, kurus, protams, nedrīkst mocīt ar kādu politisko mācību, kas būtu jaunās partijas programmātiskajā kodolā. Tā vien liekas, ka tik pārlieku jūtīgi netika dibināta neviena latviešu partija, pat šķebīgā kabatas partija "No sirds Latvijai" piedāvāja samērā sakarīgu programmu.

22.oktobris Atbildēt

Jā, un šņabja pudeli nedrīkst aizmirst. Pēc tam jaunās partijas dibinātāji nokārtoties varēs turpat kāpās, jo jaunās partijas tēvs noteikti ir saņēmis simtiem sūdzību par šīs vēlmes apspiešanu.

22.oktobris Atbildēt
Arturs Prieditis > gundega.ozola.5d497a5a67686

Ļoti asprātīgi un piemēroti: "jaunās partijas tēvs noteikti ir saņēmis simtiem sūdzību par šīs vēlmes apspiešanu".

22.oktobris Atbildēt

Ja Gobzems ir nelietis,kas tad ir tie,kas pie varas jau 30 gadus ?

22.oktobris Atbildēt

Vai jums ar galvu viss kārtībā?

22.oktobris Atbildēt

Kas ir pederastu nācija?

23.oktobris Atbildēt

Tā būs mūsu - Tautas partija !!! Tauta vienmēr ir uzvaŗējusi savus apspiedējus un, arī šoreiz izvarēs. PIEVIENOJAMIES UN MOŽSAMIES !!!

22.oktobris Atbildēt

Vari neceret,2 reizi un kotletem un snabja dumie veletaji neuzkersies

22.oktobris Atbildēt
Oleg Golovcik > marcis

Veeleetaaji,protams,uzkjersies uz kaarteejo karinju un dombrovski...

22.oktobris Atbildēt

Nu tad MOŽSATIES ar savu garīgo līderi lielāko demagogu pasaulē Gobzemu. Jautājums tik kur jūs ar to pajolu kpā nonāksiet un kāds būs gala rezultāts!

23.oktobris Atbildēt

Pulēties partijas dibināšanā????

22.oktobris Atbildēt

Pulēsies otrā dienā ar aliņu

24.oktobris Atbildēt

A prieks kam vajag puleties? Lai spidetu un palidzet kaijam atrast krastu? Virsrakst pa rubli ka var ta publicet?

22.oktobris Atbildēt

JĀ,jā,un kāpēc ne Kosmosā,bet tikaipie jūras?? Gobzems jau paliek vairāk kā smieklīgs,kas par tādu klaunu balsos,ja viņš cer uz nākošo Saeimu?!

22.oktobris Atbildēt

Ai kā, caurkritušais premjera kandidāts,izbijušais advokātiņš,puņķēdājs ņemas.Kā gribās nooganizēt jaunu pīrāgu bļodu...Un būt galvenajam strebējam ...

22.oktobris Atbildēt

Nejauc kokaīna drupačas ar puņķiem;)))

24.oktobris Atbildēt

Nu visi muļķī pulcējieties uz muļķū partijas dibināšanu kur priekšgalā būs galvenais muļķis ,,biedrs ,,Gobzems,,

22.oktobris Atbildēt

Izklausās pēc sektas pulcēšanās. Vēl tikai visiem vajadzētu kopīgi ūdenī iegremdēties.

22.oktobris Atbildēt

Laikam esmu stulbs, bet vēl neesmu sapratis, ar ko Gobzems nav mierā?

22.oktobris Atbildēt

Vienīgi tikai par Gobzema partiju--pietiekami radikāls vecis ,lai ar kaut ar spēka paņēmieniem izslaucītu tos mērgļus ,kuri piadarasam atļauj būt ĀM ,jāaizslauka ar mantas konfiskāciju uz cietumu valsts nodevēji ,,rinkkevic s,bordāns ,kariņš un citi mērgļi...

22.oktobris Atbildēt

jācer uz kaut ko labāku, jo līdz šim 30 gadus mēs esam atstāti bez darba vietām, bez naudas, bet tik ar maznodrošināto pabalstu, ja Eiropā minimālā alga ir 3x lielāka. Paši tur augšā grābj no valsts savās kabatās un vēl nav aizrijušies,pārējos miljardu zadzējus arī nedrīkst aiztikt, bet Valsti miljardu parādos gan var ievest. Nav loģiska domāšana tādai varai.

22.oktobris Atbildēt

Un aizies pa jūriņu burbulī tā gobzemtēviņa partija ... ka pat asaka nepaliks )))))

22.oktobris Atbildēt

Balsoju par KPLV, lai būtu iespējams izsijāt. Aicinu šobrīd nepievienoties Gobzema kunga farsam. Laiks veidot saprātīgu spēku.

22.oktobris Atbildēt

Nu tādi kā O golovceks jau noteikti būs,iedos šabīti iedzert uzpīpēt zāliti ,gobzemiņš piesolīs zelta kalnus unvarēsiet viņam pakaļu laizīt,jo arī muļķitim pietiek prāta kā sevi reklamēt,it sevišķi kad atkal koronovīruss iet uz augšu,man viens jautājums aldītim,kur tu biji visu vasaru,labāk brauc pie Lukašenko,tur tev vieta,

23.oktobris Atbildēt

Šoreiz es gan nesaprotu Priedīša lamāšanos viņam vien raksturīgajā stilā. Ko tad filologs pats piedāvā? Vai Priedītis domā, ka pie mums viss ir forši un valsts virziens ir pareizs? Gobzems nav pati pilnība, nekādā gadījumā. Tomēr viņa drosme nostāties pret valdošo politmafiju, ir apsveicama. mana intuīcija saka, ka Gobzemam būs taisnība.

23.oktobris Atbildēt

āksts pie āksta.

23.oktobris Atbildēt

Partija sauksies “Dullais Dauka” vai “Nāves ēnā”?

24.oktobris Atbildēt

Šnabja un kotlešu vietā šoreiz termoss un maizītes? Termosnieku partiju

24.oktobris Atbildēt

Beigti jenoti melnā maisā manāmi satraukušies. Kā sacīt jāsaka , suns zina ko ēdis.

25.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:32

Jaunākās diskusijas