Daudzbērnu māmiņa Salaspilī piedzīvo neticamu veiksmi

tautaruna.lv 29.jūn
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Jūnija sākumā pie Simtgades loterijas laimesta tikusi kāda 42 gadus veca četru bērnu mamma no Salaspils, kura šobrīd atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, informē "latloto.lv".
“Loterijas biļetes es pērku ļoti reti. Bet toreiz, 6. jūnijā, man izteikti niezēja kreisā roka,” viņa smejoties stāsta.

“Vīrs teica - jāpērk loterijas biļetes! Viņš nopirka piecas, bet nekā.” Tobrīd abi bijuši pa ceļam uz Rīgu, lai vīram nopirktu velosipēdu. “Sēdēju viņam blakus un nolēmu - pamēģināšu “pa kluso” nopirkt vēl vienu biļeti internetā. Kā pirku un taisīju vaļā - tā zem malkas simbola lielais laimests!” Līdz Rīgai todien tā arī netikuši, griezuši mašīnu apkārt un braukuši mājās, jo abus pārņēmis tik liels prieks, ka līdzšinējie plāni šķituši mazsvarīgi.

“Atklāti sakot, naudu vēl nebijām saņēmuši, bet jau noorganizējām dārza svētkus,” stāsta laimētāja, piebilstot, ka nevienam no svētku apmeklētājiem par laimestu tā arī nebija izstāstījuši.

“Visvairāk mums nauda nepieciešama remontam, tāpēc tam arī tērēsim. Kaut ko sev? Nē, es vienmēr vairāk domāju par bērniem. Palutināsim bērnus. Man neko daudz nevajag.” Sarunas beigās viņa vēl piebilst, ka loterija, viņasprāt, jāspēlē nevis daudz un bieži, bet gan tad, kad ir sajūta, ka šodien biļete ir jānopērk. Viņai pašai šāda pozīcija sagādāja 10 000 eiro.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ja es vinnētu 10000, man arī tāds veļiks uzreiz būtu pie pakaļas, nopirktu Opel Vectra.

29.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:43

Jaunākās diskusijas