Atrasti abi vīriešu, kuri pazuda ceļā uz Helsinkiem

Portāls nra.lv 29.jūn
 
pexels.com
Abi bezvēsts prombūtnē esošie vīrieši tika atrasti sveiki un veseli, informē Valsts policija.

Jau vēstīts, ka Valsts policijas meklēja bezvēsts prombūtnē esošos 1967. gadā dzimušo Germanu Plitņiku un 1993. gadā dzimušo Viktoru Plitņiku, kuri 25. jūnijā ar dzeltenu kravas automašīnu brauca uz Helsinkiem. Pēdējā saziņa telefoniski notikusi 26. jūnijā pulksten 17.25 un līdz šīm brīdim nav izdevies ar personām sazināties, kā arī nav zināma viņu atrašanās vieta.

Germana pazīmes: 1, 75 cm garš, vidējas miesas uzbūves, ģērbies melnās sporta biksēs, melni mati, uz labās plaukstas neliels tetovējums, uz labās acs plakstiņa paliela dzimumzīme, nolauzta puse no priekšējā zoba.

Viktora pazīmes: 1, 78 cm garš, sportiskas miesas būves, ģērbies melnos sporta šortos, kājās melni apavi, melni pagari mati, uz labās rokas apakšdelma dzimumzīmes, rēta virs kreisās acs.

Valsts policija aicina aplūkot vīriešu fotogrāfijas un atsaukties ikvienu, kuram ir informācija par viņu iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67086610 vai 110!

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ja reiz atrasti, tad kāda mārrutka pēc vēl viņu pazīmes jāpublicē. Labāk būtu pastāstījuši, kur tad šie slēpās. Vai pie brūtēm, vai garāku plostu palaida? Visa sabiedrība neziņas nomākta.

3.jūlijs Atbildēt

Es jau tos džekus nemaz nemeklēju,ha,ha!

3.jūlijs Atbildēt

Gribu- pazūdu, gribu- atrodos.

4.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:33

Jaunākās diskusijas