Amizanti! Pircēja dalās ar uzjautrinošu notikumu veikalā

Baiba Puriņa 29.jūn
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Kāda pircēja sociālās vietnes Facebook kontā "Skatlogu favorīti" dalījusies ar amizantu atgadījumu veikalā.

Kā atklāj sieviete, atgadījums noticis Āgenskalna veikalā "Maxima".

"Nu ļoti sagribējās alu, aukstu. Āgenskalna maximā ir tikai viens stendiņš, kur daži tādi atrodas. Bet to nekādi nevarēju aizsniegt, lai kā gribētos. Skatos, tepat jau maximas darbinieks, jauns puisis. Laipni palūdzu, vai varētu man palīdzēt, pasniegties pēc kaut viena..." stāsta ieraskta autore.

Taču veikala darbinieks esot uz viņu kādu brīdi paskatījies un tad paziņojis, ka viņš taču neesot garāks par veikala apmeklētāju.

Komentāros cilvēki smej, ka vajadzēja izmantot speciālo kāpsli, kas pieejams arī veikala darbiniekiem. Tāpat daudzi atklāj, ka piedzīvojuši līdzīgas situācijas.

"Kā es Jūs saprotu. Īso cilvēku problēma. Es tik bieži esmu palikusi bez preces tikai tāpēc, ka netieku klāt. Visvairāk kaitina ja ikdienai vajadzīgās preces saliek augšējos plauktos," raksta viena no komentētājām.

Ekrānuzņēmums no Facebook/Skatlogu favorīti

Komentē 4

 
Anonīms
 

Tā tikai tāda ākstīšanās un cilvēku smīdināšana.. Ja tiešām nopietni gribētu aliņu, es pat debesskrāpī uzrāptos.

29.jūnijs Atbildēt

Es arī reiz Rimi nevarēju kaut ko dabūt, bet tad ieraudzīju, ka kāda darbiniece kārto plauktus un blakus viņai tas kāpslis, piegāju klāt un palūdzu aizdot uz minūti. Neatteica, tā dabūju savu preci. Vēl Maximā nevarēju aizsniegt tualetes papīru, paņēmu no cita plaukta slotas kātu un novēcēju to papīru lejā, bet tā var darīt ar neplīstošu preci.

29.jūnijs Atbildēt

Jā! Lūk, cilvēks, kam ir griba un visu dabū!

29.jūnijs Atbildēt

Vienmēr var palūgt kādam "garākam" pircējam. Tā kā esmu slaida "meitene", tad regulāri veikalos nodarbojos ar preču nocelšanu no augšējiem plauktiem. Nekad neatsaku.

30.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:27

Jaunākās diskusijas