No veikaliem "izķer" ne vien sejas maskas, bet arī dezinfekcijas līdzekļus

Rita Lazda 28.feb
 
ZUMAPRESS.com/SCANPIX/LETA
Jau pirms kāda laika vēstījām, ka pēc tam, kad pasaulē tiek ziņots par jauniem saslimšanas gadījumiem ar koronavīrusu "Covid-19" no aptieku un veikalu plauktiem pazudušas sejas maskas. Jaunākie ieraksti sociālajos tīklos un arī novērotais tirdzniecības vietās liek domāt, ka par deficīta preci varētu kļūt arī roku dezinfekcijas geli.

"Nē, mums jau viss izpirkts," jautājot, kur veikalā atrodams roku dezinfekcijas gels, atbild vienā no Rīgas mikrorajoniem strādājošā veikala "Drogas" pārdevēja. Viņa piebilst, ka pēdējais iepakojums nopirkts jau vakar. Arī lielākajos veikalos pie kasēm un plauktos šo preču kļuvis ievērojami mazāk.

Arī RīgaTV 24 raidījumu vadītāja Ieva Strazdiņa sociālajā tīklā facebook norāda, ka novērojusi līdzīgu situāciju. "Nolēmu joka pēc šodien, pa ceļam skrienot, ieskriet Molā, pameklēt roku dezinfekcijas gēlu. Nekur nav," situāciju raksturo Ieva.

"Uz Čaka ielas izskrēju arī Drogas un aptiekas - nav. Pārdevējas visur nosmējās - nu jūs gan visi dodat ar to savu histēriju. Laikam jau dodam, bet, kad visur pazūd maskas un tie stulbie šķidrumi, kurus kādreiz kā galīgi nevajadzīgus pēc katra vasaras festivālu laika metu miskastē, tad sorry, bet biki baisi paliek."

Jau vēstīts, ka aptuveni pirms nedēļas daudzviet tirdzniecības vietās vairs nebija nopērkamas sejas maskas. Jāatgādina gan, ka parastās ķirurģiskās sejas maskas nepasargā no iespējamās saslimšanas ar koronavīrusu "Covid-19", jo ieejas avots tam var būt arī acu gļotāda, intervijā Latvijas Radio skaidroja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes loceklis, Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs ir Aleksejs Višņakovs.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Masu "kukū" :)

28.februāris Atbildēt

Brīnos, kā neparādās kinoteātros un TV kāda veca filma par ciemu, kurā pēc mēra epidēmijas dzīvs palika vien viens vecs dzērājs... LV likumdevējs atceltu laika un vecuma ierobežojumus un no veselības budžeta segtu 50% alko izmaksas, dzērieniem, kurus tirgotu valdības veču firmas... Kāds ieguvums būtu, nebūtu vairs tautas , kura prasa, brēc, cer.. Un kaut kāds bacilis varētu iet dillēs, šī zeme būtu tukša, kā Maskava Napoleonam..

28.februāris Atbildēt

seno žīdu Tempļa pagalmā bij dedzināmo upuru pelnu kaudze --- žīdi 2-3 reizes gadā tur pagrābās pelnus lai vārītu sārmu drēbju mazgāšanaio un vispār ''košedrīgiem šķistīšanās riotuāliem ""=== ====

--- un žīdiem gāja secen lielāko tiesu visi mēri un epidēmijas ----

======================================================================= LOHU NAUDA IR LIKUMĪGS FRAIJERU ĪPAŠUMS

==============================================================

lai lohiem varētu pārdot kautkādu absolūti bezjēdzīgu figņu par naadekvāti augsti uzskūvētu cenu VISPIRMS TUMSONĪGIE LOHI JĀAPSTULBO AR KĀDU FIĢNĪGU STĀSTU UN TAD JĀPABIEDĒ

29.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:51

Jaunākās diskusijas