Princis Harijs māna Meganu Mārklu

tautaruna.lv 28.feb
 
Reuters/Scanpix/LETA
Princis Harijs mēģina pierast ne tikai pie jaunās dzīves Kanādā, bet arī pie Meganas Mārklas uzstādītajiem noteikumiem. Taču, kā izrādās, princim nemaz nav tik viegli ievērot noteikumu saistībā ar veselīgu dzīvesveidu.

Kā rakstīja tabloīds "Express", tad pagaidām anonīmi avoti apliecinājuši, ka Saseksas hercogiene Megana Mārkla pieprasījusi, lai vīrs notievē. Tā kā viņa pati šobrīd aktīvi strādā pie izcilas fiziskās formas atgūšanas, tad arī, iespējams, viņa vēlas, lai vīrs izskatās tikpat nevainojami kā viņa.

Taču vietējie iedzīvotāji Kanādā atklājuši, ka ik pa laikam redz Hariju pārtikas veikalā.

Pie tam, pēc aculiecinieku teiktā, viņš nepērk vis veselīgos produktus, bet gan bieži redzams mielojamies ar sendvičiem.

Diēta atcelta vai Harijs pa kluso no Meganas ēd neveselīgi?

Lai vai kā vietējie iedzīvotāji piebilst, ka Harijs izskatās laimīgs un priecīgs.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Pati lai ēd veselîgi vai neēd nemaz,kāpēc jāaizliedz otram to darīt.

28.februāris Atbildēt

Pareiz!

29.februāris Atbildēt

Visi briti izskatās laimīgi un priecīgi, nekad nav saīguši un neapmierināti. Jautājums tikai tur, kā un kas viņiem iekšā, to neviens neredz. Tāpat tieši ar Hariju, tas, ka viņš priecīgs, nenozīmē ka viņš tāds arī īstenībā ir. Megana, tā vecā nesmukā vecene, Hariju novedīs un novedīs līdz tam, ka viņš tiešām laimīgs un priecīgs atgriezīsies savās mājās.

28.februāris Atbildēt

Megana jau tagad izskatās nevainojami! Harijam arī nav ne vainas. Abi kopā, pareizāk, visi 3 kopā - apburoši :)))

28.februāris Atbildēt

Princis ļoti labi izskatās ,nu neredzu ka viņam būtu kādas resnuma pazīmes ,bet aktrise gan, ne īpaši, man viņa nepatīk .

28.februāris Atbildēt

Vai tiešām katra diena jāsāk un jābeidz ar ziņām par to iznireli Meganu un izbijušo jautro ballīšu zēnu Hariju?Brīvību gribēja,-dabūja.Lai nu dzīvo,kā māk.Tur jau visu komandē Megana.

29.februāris Atbildēt

Nu, vai nav lops ko..?

29.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:13

Jaunākās diskusijas