Pārliecinošs vairākums Latvijas iedzīvotāju neseko līdzi Eirovīzijai

tautaruna.lv 11.mai
 
Scanpix
10.maijā notika starptautiskā dziesmu konkursa Eirovīzija otrais pusfināls, kura laikā Latvijas pārstāve Laura Rizoto tomēr neiekļuva finālā. Arī aptaujātie Latvijas iedzīvotāji bija prognozējuši līdzīgu scenāriju, tomēr kopumā vērojams, ka mazākums mūsu valsts iedzīvotāju seko līdzi Eirovīzijas notikumiem.

Par to liecina vēl pirms otrā pusfināla pētījumu kompānijas Kantar TNS veiktā aptauja.

Īsi pirms otrā pusfināla veiktā Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem aptauja atklāj, ka mazāk nekā trešā daļa jeb 28% iedzīvotāju šogad seko līdzi starptautiskā dziesmu konkursa Eirovīzija norisei. To, ka noteikti seko līdzi Eirovīzijas konkursam, biežāk atzīst jaunieši vecumā līdz 30 gadiem.

Mazāk nekā trešā daļa jeb 28% iedzīvotāju šogad seko līdzi starptautiskā dziesmu konkursa Eirovīzija norisei.

Aptaujāto iedzīvotāju domas par to, vai Latvijas pārstāve Laura Rizoto iekļūs Eirovīzijas finālā, dalījās. Tomēr nedaudz vairāk bija to iedzīvotāju, kas sliecās domāt, ka Laura Rizoto neiekļūs finālā - 34% pretstatā 28%, kas prognozēja mūsu valsts pārstāves iekļūšanu finālā.

Arī šajā jautājumā optimistiskākās prognozes pauda jaunieši - trešdaļa (33%) jauniešu vecumā līdz 30 gadiem bija pārliecināti par Lauras Rizoto iekļūšanu Eirovīzijas finālā, kamēr vecuma grupā no 50 līdz 60 gadiem šādu pozitīvu scenāriju pieļāva krietni mazāk (23%) aptaujāto.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ko tur teikt... Laura ir skaista meitene, tak dziesma aplam nekāda.

11.maijs Atbildēt

Kas gan spēj tos angliskos mēslus klausīties un panest? Kādreiz, kad katrai tautai bija SAVA valoda, bija pavisam cits konkurss ar pasakaini skaistām dziesmām un balsīm. Tagad - viena vienīga govju maušana un vilku auri angļu mēlē. Daudzi uzskata, ka vajagot angļu valodu, lai VISI saprastu, it kā Eiropā VISI angļu valodu pārvaldītu. Tad jau arī grāmatas un presi vajag tikai angliski izdot, aizbildinoties, ka VISI tad to sapratīs.

13.maijs Atbildēt

Kas tā par sarkanu mauku tajās apakšbiksēs?. Vai tad kaunu apēdusi, ja apakšveļā staigā pa skatuvi, jeb nav naudas, par ko virsdrēbes nopirkt?

14.maijs Atbildēt

Kada jega skatities, ja dziesmas izvelas kaut kadi saubigi tipi, ka tas tizlenis dj rudd... nu vini tur klaji ignoreja skatitaju balsojumu, kura uzvareja sudden lights! Hn pat ja vini neuzvaretu eirovizija, vini noteikti iegutu fanus visa pasaule. Bet ne mes labak sutisim cilvekus, kuri pat nav latviesi...man ir kauns un dusmas! Ka vizitkarti manai tautai un valstij veido pilnigi nekompetenti, bet uzstajigi cilveki!

18.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas