TOP 7 nepatiesi mīti par atkritumu škirošanu

Portāls nra.lv 22.apr
 
F64
Atkritumu šķirošana ir viens no videi draudzīga dzīvesveida pamatprincipiem. Diemžēl par spīti tam, ka piesārņotais gaiss, piegružotās grāvmalas, piesārņotie meži un dabas resursu apjoma samazināšanās satrauc vairumu iedzīvotāju, atkritumus savās mājās šķiro vien labi ja katrs otrais.
Tam par iemeslu nereti kalpo maldīgie mīti, kas iesakņojušies sabiedrības apziņā un līdz šim atturējuši ķerties pie atkritumu šķirošanas ne vienu vien Latvijas iedzīvotāju. Lūk, septiņi populārākie mīti par atkritumu šķirošanu un tās lietderību, kā arī fakti, kas tos atspēko.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Pilnīgi piekrītu.

22.aprīlis Atbildēt

kā parasti pie latviešiem - gan zivtiņu apēst, gan pareizi apsēsties. Vai nu atdot otreizējo resursu par brīvu, vai samaksāt astronomiskas depozita administrēšanas izmaksas. Un Dūklavs tik skatās - a vajadzēja vairākkāršot dabas resursu nodokli, pacelt poligonu kadastra vērtibu, vairāk pielietot licenzēšanu vietējo atkritumu apsaimniekošanā, katram individuālās mājas īpašniekam vai apsaimniekotājam uzlikt par pienākumu algot vismaz vienu sertificētu atkritumu škirošanas speciālistu, arī pašvaldībās tādi sertificēti speciālisti ir nepieciešami, a valstī vajag aģentūru.

23.aprīlis Atbildēt

Papīru nodedzinu,plastmasu granulām,stiklu pārdodu,metālu Tolmetam,bioloģiskos atkritumus kompostam un man vēl peļņa.:)

23.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:57

Jaunākās diskusijas