"Dzīvojam taču Latvijā!"; pircēja sašutusi par redzēto veikalā Rīgā

tautaruna.lv 10.mai 2019
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Dmitrijs Suļžics/F64 Photo Agency
Kāda pircēja izteikusi sašutumu par redzēto pārtikas veikalā Rīgā.

“Pie kases veikalā “Mini rimi” Ulbrokas/Salnas ielas krustojumā prese ir tikai krievu valodā. Sajutos kā ārzemēs! Nezinu, vai ir kāds likums, kas šo regulē, bet tam tā nevajadzētu būt. Dzīvojam taču Latvijā,” Bez Tabu raidījuma "Sūdzību dēlī" raksta Ilga, kura pievienojusi foto ar preses izdeumiem krievu valodā.

Iepriekš vēstīts, ka Latvijā būtu nepieciešams veidot vairāk žurnālistikas saturu krievu valodā, uzskatīja toreizējais Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Ja dzīvojam Latvijā, tas nebūt nenozīmē, ka dzīvojam it kā mucā. Jūsuprāt bibliotēkās arī jābūt grāmatām vien latviešu valodā?

10.maijs 2019 Atbildēt

Neviens nesaka, ka TIKAI latviešu valodā. Bet ir vietas, kur šķiet, ka esi Krievijā! Redzamākajā vietā un milzīgā Krievijas prese. Ne reizi vien esmu teikusi, velns parāvis, mēs Krievijā esam, ka man Latvij

10.maijs 2019 Atbildēt

Sorry, norāvās:)) Man Latvijā ar meklēšanu jāmeklē ko latviski palasīt! Krievu prese priekšā pakaļā.

10.maijs 2019 Atbildēt

Šodien gāju cauri centrāltirgum...goda vārds,no tirgotāju puses latviešu valodu nedzirdēju...Kur dzīvojam?

10.maijs 2019 Atbildēt

Sakiet paldies čekistei Vairai, kura pielika roku krievu valodas stiprināšanā brīdī, kad krievi sāka ar vien vairāk runāt latviski.

11.maijs 2019 Atbildēt

Dzīvojam valstī, kurā latvieši tirgošanos uzskata par necienīgu nodarbi.

11.maijs 2019 Atbildēt

Es piemēram foto redzu presi LVvalodā ,varbūt būtu pēdējais laiks briles iegādaties, un ja krievu paskarto,jabūtu angļu klusētu ,kāpēc tāds naids pret krieviem

10.maijs 2019 Atbildēt

tiešām taisnība par brillēm. Uzvelc tās Inese un zem bildes, sīkā rakstā izlasīsi, ka attēlam ir ILUSTRATĪVA nozīme :)

10.maijs 2019 Atbildēt

Latviski nav ko lasīt,cenas fantastisksas,ja pa ceļam gribas palasīt ņemu par kapeikām ,bet krieviski.

11.maijs 2019 Atbildēt

Ir jābūt gan angļu gan krievu kaut vai ķīniešu un ivritā, bet ne jau tādā kvantumā un pirmajā rindā.Vispirms latviešu valodā un tikai pēc tam svešvalodās nevis otrādi.Te nav Krievija!!!

11.maijs 2019 Atbildēt

Man vienalga kaadaa valodaa prese tirgojas, ja man ko vajag palasiit, to daru online, loti iespeejams... ja jau LV preses nav veikalaa, tad nav noiets... Acimredzot latvieshi ir izgaajushi makalatuuras eeru un paargaajushi uz e-lasaamvielu. Ja ir veel nedaudz palicis krievu cilveeku, kas atpalikushi no tehnologiju progresa, tas nav iemesls celt kipishu un kerties pie likumu grozishanas, lai izskauztu presi sveshvalodaa un radiitu neieguutas pelnas zudumu uzneemeejiem.

11.maijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:31

Jaunākās diskusijas