Latviete Īrijā vairs neatzīst savu vainu drauga nogalināšanā

tautaruna.lv 10.mai 2019
 
Pixabay
Īrijas Centrālajā krimināltiesā jau vairāk kā nedēļu turpinās prāva pret Latvijas pilsoni Ingu Ozoliņu, kura tiek apsūdzēta par viņas partnera noslepkavošanu pirms vairāk kā diviem gadiem Roskri pilsētā, vēsta Batic-Ireland.ie.

Tiesa ir uzklausījusi, ka apsūdzētās un viņas drauga Audrius Pukas attiecības bija “vētrainas, nenoturīgas un reizēm vardarbīgas”. Tomēr apsūdzība norādījusi, ka lietā netiek izskatīts jautājums par pašaizsardzību.

Liecības tiesai snieguši vairāki gardas, kuri strādāja 2016.gada 20.novembra naktī, kad Roskri Gardas iecirknī ieradās halātā un čībās ģērbusies Ozoliņa. Likumsargi liecināja, ka sieviete bijusi briesmīgā stāvoklī - panikā, ārkārtīgi lielā stresā un apjukumā - un teikusi: “Es nogalināju savu draugu, nāciet ātri, nāciet ātri! Es nodūru viņu. Es iedūru viņā nazi, nāciet ātri!” Garda ieaicinājusi sievieti iecirknī, bet, ejot viņai iekšā, nav redzējis asinis uz viņas rokām.

Likumsargi kopā ar apsūdzēto devušies uz viņas dzīvokli, kur lejas stāva guļamistabā uz grīdas asiņu peļķē atraduši Audrius Pukas. Vīrietim mugurā bijuši tikai bokseršorti, bet blakus bijis dzeltens T-krekls ar asiņu traipiem.

Seržants liecināja, ka viņš mēģinājis sataustīt upura pulsu, bet tas nav izdevies, taču ķermenis vēl bijis silts. Izejot no dzīvokļa, garda pamanījis asinis uz Ozoliņas kreisā apakšstilba.

Ieradušies paramediķi, kuri konstatējuši vīrieša nāvi un norādījuši, ka viņam ar tādu ievainojumu nebija cerības palikt dzīvam. Uz aizdomu pamata par slepkavības izdarīšanu Ozoliņa tika arestēta un nogādāta iecirknī.

Kā jau ziņots Ozoliņa, izmeklēšanas laikā tika atbrīvota pret drošības naudu un vēlāk viņai tika iesniegts lietā savākto pierādījumu kopums. Sieviete savu vainu Audrius Pukas noslepkavošanā neatzīst. Tiesas prāva turpinās.

Avots

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:55

Jaunākās diskusijas