Rīdzinieku atpūta Siguldā izvēršas murgā

tautaruna.lv 10.mai
 
F64
Kāda ģimene no Rīgas nolēma brīvdienu pavadīt Siguldā. Viņiem līdzi bija arī ģimenes mīlulis – franču buldogs. Šī iemesla dēļ nācās saskarties ar pamatīgām problēmām, vēsta raidījums "Bez Tabu".
Incidents noticis aprīļa beigās Siguldā, pieturā pie tirdzniecības centra ”Šokolāde”, kur piestāj uzņēmuma ”Cata” autobusi. Ģimene rēķinājās, ka atpakaļ uz galvaspilsētu dosies ar pēdējo autobusu, tādēļ bija ļoti pārsteigti par autobusa šofera atteikumu uzņemt suni salonā.

"Mums līdzi bija franču buldogs. Devāmies uz pēdējo autobusu uz pieturu blakus tirdzniecības centram “Šokolāde”. Piebrauca autobuss, šoferis prasīja, vai ir līdzi suņa dokumenti. Es teicu, ka nav, jo pirmo reizi dzirdēju, ka kaut kas tāds vajadzīgs. Viņš teica, ka tad mūs nevedīs," pauž ģimenes locekle.

Kaut ģimene bijusi satriekta, tā saprata, ka nekavējoties jāmeklē citas iespējas, kā nokļūt galvaspilsētā, tādēļ steidzās uz Siguldas centrā esošo dzelzceļa staciju. Kā norāda divu bērnu mamma un suņa īpašniece, vilcienā viņiem nelūdza uzrādīt dokumentus, tādēļ galvaspilsētā viņiem izdevās nokļūt.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Secinājums: vajag braukt ar VILCIENU!

10.maijs Atbildēt

Nē.vajaga cīnīties par savu taisnību,jo šoferim bija jāņem.Neviss jāpiekāpjas,bet ar varu ieiet autobusā

10.maijs Atbildēt
Egils Skriba > janis.trenmors.janis.trenmors

Pēc likuma tad tev ir jabut sunim uzpurnim un šoferim ir tiesības atteikt laist iekšā. Jo ir vispirms ja painteresējās kādi ir catas noteikumi uz kādiem noteikumiem viņi pārveda mājas četrkājainos mīluļus. Ne vienmēr tavas iedomātās tiesības atbilst konkrēto uzņēmumu kārtības un pārvietošanas noteikumiem.

11.maijs Atbildēt

Pārvadājot suni sab. transportā suņa vakcinācijas apliecībai jābūt.

10.maijs Atbildēt

Tagad vajadzētu izmeklēt, kurš konduktors pieļāva, ka tiek rupji pārkāpti sabiedriskās kārtības un drošības, kā arī pasažieru pārvadāšanas noteikumi. Pasažieriem transporta līdzeklī ir tiesības justies droši! Ja nav dokumenta, šādu dzīvnieku uzņemt nedrīkst!

10.maijs Atbildēt

un ar varu tevi izsviedīs. Noteikumi jāciena, arī šīsdienas suņu kulta apstākļos.

11.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:46

Jaunākās diskusijas