Novērošanas kamerās fiksē, kā sociālais darbinieks ar kurpi sit sirmgalvi

tautaruna.lv 23.jan
 
SCANPIX
Sidnejā, Austrālijā, ar novērošanas kameru palīdzību fiksēts, kā sociālais darbinieks ar kurpi sitis 82 gadus vecu kungu, kura sirgst ar demenci.
Ierakstā redzams, kā 35 gadus vecais Prakašs Paudials sākotnēji kungam iesit ar kurpi un liek viņam apsēsties uz grīdas. Tad ar spēku tiek novilkts sirmā vīrieša krekls, vēsta "The Sun".

Tiesā aizturētais norādījis, ka nedēļā strādājis vismaz 55 stundas un stresa dēļ nav izturējis spriedzi. Lai gan viņš cietušā sirmgalvja ģimenei piedāvājis atvainoties, tā šādu rīcību noraidījusi uzsverot, ka nepieciešams runāt par šāda veida problēmām aprūpes sistēmā.

Vainīgajam cietumā būs jāpavada četri mēneši.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tādas epizodes ir katrā valstī un katrā pansionātā,tikai reti tam kāds pieverš uzmanību.Un atrunājas ar to ka mazas algas.Bet kad.Es uzskatu,ka ja tu ej strādāt uz tādu vietu,tev ir jāciena tie cilvēki,un jādarbojas ar viņiem mājīgi un ļoti uzmanīgi,jo viņi tāpat ir nelaimīgi, saslimstot ar tādu slimību.

25.janvāris Atbildēt

Parasti atrunājas ar to ka mazas algas.Bet kad cilvēks stājas darbā,vai viņam nepasaka kādu algu viņš saņēms? Taču tā uzreiz ir zināma Un pie tā slimnieki taču nav vainīgi.

Ja reiz nāci strādāt , neskatoties uz mazu algu,tev ir jāpilda savi pienākumi godam.Tie ir cilvēki,un viņi ir dzīvi.

25.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:25

Jaunākās diskusijas