Neapmierinātie ar LGBT praidu Rīgā saņēmuši ''banu'' no Facebook

Portāls nra.lv 4.jan
 
f64
Pēc tam, kad pilsoniskās iniciatīvas portāls Manabalss.lv atteica iespēju vākt parakstus pret Baltijas praida rīkošanu Rīgā, sociālajos tīklos sākts izteikt neizpratni par to.
Kā zināms, vietne šo lēmumu pamatoja ar to, ka '' šī iniciatīva vēršas pret demokrātijas pamatvērtībām - pulcēšanās brīvību, kā arī ir pretrunā manabalss.lv noteikumiem''.

Tagad sašutums vēl vairāk vērsies plašumā, jo neapmierināto publikācijas par šo tēmu sociālajā tīklā Facebook tikušas dzēstas, bet to autori - uz diennakti ''nobanoti''.

''Šis merginālais pederastijas un lesbisma aktīvistu gājiens apkauno Latvijas valsti un slavē apziņas deģenerāciju,'' uzskata Līga Muzikante, kura domā, ka 9.jūnijā iecerētais praids ir ne tikai Dieva zaimošana, bet arī ''rupjš cilvēktiesību pārkāpums''.

Muzikante uzskata, ka notikušais ir pretrunā ar LR satversmi un dēvē to par ''homoseksuālisma propagandas antisociālā huligānisma piesātinātu teroraktu''.

Šīs prātulas negatīvi novērtējusi vietne, kur tas publicēts - Facebook - kuri sievieti bloķējuši uz 24 stundām, bet pašu publikāciju izdzēsuši.

''Lūk, kā kultūrmarksisti apkaro veselo saprātu un apklusina cilvēkus, kas pret to iebilst,'' nu jau Twitter raksta Muzikante.

F64

Facebook rīcība saniknojusi arī sabiedrībā atpazīstamo islāma aktīvistu Robertu Klimoviču, kurš turpat minētajā sociālajā tīklā to nav slēpis.

''Homoseksuāļu propaganda nav tikai pretīga, bet arī destruktīva tāpat kā sistēmiskie vārda, brīvības ierobežojumi. Facebook demonstrē dubultstandartus, apliecinot piederību sistēmas noteicējiem,'' spriež Klimovičs.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Kur ir to cilvēku tiesības, kas nevēlas piespiedu kārtā skatīties uz šo pretīgo publisko slimuma un kroplības uzbāzīgo demonstrēšanu? Ja cilvēks no dabas ir apdalīts un piedzimis ar defektiem, tad vai ar to ir jāuzbāžas citiem? Vēmiens nāk redzot, kad sabiedriskā vietā vai nu lezbenes vai divi veči laizās un grābstās viens gar otru.

4.janvāris Atbildēt

Ja Mana Balss.lv neizmainīs savu nostāju, tad viņi var man neko nesūtīt, jo pat neatvēršu pastu.

5.janvāris Atbildēt

Es gaidu to brīdi, kad turīgo vecāku bērnus varēs nodot gādīgās rokās audzināšanā pie viendzimuma ģimenēm. Citādi tikai nabadzīgo ļaužu bērnus apceļ. #DodPieci #SalaboBērnību

5.janvāris Atbildēt

Kāds sakars demokrātijai ar psihiskām novirzēm? Tad jau vajadzētu atļaut pulcēties arī pedofiliem, mētelīšu virinātājiem,gerontofīliem, nekrofīliem un citu psihisku noviržu pārstāvjiem. Pie kam ar kādām tiesībām šī novirze privatizējusi tādu dabas parādību kā varavīksne? Tas ir viens no pirmajiem zīmējumiem, ko zīmē mazi bērniņi, kad sāk apgūt krāsu pasauli.

5.janvāris Atbildēt

Diez, kā Muzikante iedomājas, ka Praida gājiens ir pretrunā ar Bērnu tiesībām! Es ātrāk vēlu to, lai nomainās paaudzes un beidzot mainās šie nekorektie salīdzinājumi par homoseksualitātes salīdzinājumu ar pedofīliem un citādi slimiem cilvēkiem kuriem ir noslieces darīt sliktu, tādu kas kaitē citiem!

Vienmēr esmu uzskatījis tā, ka par šādām lietām satraucas tie ļautiņi, kuriem pašiem dzīvē īsti nav nekā par ko priecāties! Ja ir bērni, tad tie ir pametuši savus vecākus vai tādu vispār nav! Latvietim, vienmēr, svarīga ir šāda attieksme - gan pret krieviem, lesbietēm, gejiem! Apsveicu Jūs ar to, ka Jums dzīvē nekā vairāk par iespēju uzrakstīt komentāru nav! Gaidam paaudzes maiņu, domāju, ka saprotat par ko runāju!

Veiksmīgu vakaru!

6.janvāris Atbildēt

Kas tad tās nākamās paaudzes taisīs , resnās zarnas mīlētāji tak nē.....

6.janvāris Atbildēt

Viena stulba zviedriete jau savā valstī ir ieviesusi idiotisma kalngalu- bērnus bērnudārzos periodiski apģērbj pretējā dzimuma drēbēs , tad jautā - kas tu īsti jūties - puisītis vai meitenīte ! Vemt gribās ! Nu humanoīdu ražotne ! Arī pie mums LV to centīsies ieviest ? Vienāda dzimuma indivīdiem NEVAR būt pēcnācēju !!! Pedarasti......

6.janvāris Atbildēt

Patiesībā katrs, kurš sludina homoseksuālismu un citas perversijas bērniem, pusaudžiem, skolās vai tml., pārkāpj mūsu valsts likumdošanu, tai skaitā arī Izglītības likumu:

10.1 pants. Izglītība un tikumība

(1) Izglītības sistēma nodrošina izglītojamā tikumisko audzināšanu, kas atbilst Latvijas Republikas Satversmē ietvertajām un aizsargātajām vērtībām, īpaši tādām kā laulība un ģimene.

(2) Izglītības iestāde, izņemot augstskolas, aizsargā izglītojamo no tādas informācijas un metodēm izglītības un audzināšanas procesā, kas neatbilst šā likuma mērķī ietvertajai izglītojamā tikumiskās attīstības nodrošināšanai.

(18.06.2015. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 16.07.2015.)

7.janvāris Atbildēt

Tas būs Sorosiodu nākamais solis - iznīcināt jebkādas morālās vērtības un degradēt sabiedrību līdz dzīvieku līmenim - patiesībā šiem ļaudīm kas šo visu organizē ir vajadzīgi vergi, bez brīvās gribas, bez kultūras un bez tautības...

6.janvāris Atbildēt

manus ierakstus arī paretināja un nobanoja uz 24 st

7.janvāris Atbildēt

Arī man par "Mana Balss" ir visai neiepriecinošas sajūtas, tādēļ arī tās sūtījumiem vairs nepiegriežu vērības...

8.janvāris Atbildēt

Nezin kāpēc citi invalīdi un slimie nelielas ar savām slimībām . Bet te !Lielās ar to ka maisa sūdus ar to rīku ar ko paši taisīti ! Un vēl neslavu varavīksnei sataisījuši !

11.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:07

Jaunākās diskusijas