Ušakovs atklāj iemeslu, kāpēc nomira kaķis Muris

Viktorija Gabrjuna 27.mai
 
Vladislavs Proškins/F64
Bijušais Rīgas mērs un tagadējais Eiroparlamenta deputāts Nils Ušakovs sociālajā tīklā Facebook atklājis, kāpēc nomira viens no Rīgas domes kaķiem Muris.
Kā raksta Ušakovs, Murim bija problēmas ar nierēm.

"Kuzja šodien. Tagad ir palicis viens. Kad es aizgāju no domes, runči Kuzja un Muris turpināja savu darbu pie vice-mēres Annas Vladovas. Pēc domes atlaišanas šogad februārī runči pārbrauca uz manu ofisu Stabu ielā. Tur viņi abi labi iedzīvojās, par viņiem rūpējās manas kolēģes - Anna Vladova un mana Rīgas biroja vadītāja Diana Švane. Pēdējā gada laikā uz Diānas galda, sākumā Rīgas domē, pēc tam birojā Stabu ielā Muris arī pavadīja lielāko daļu sava laika. Muris nomira no nieru mazspējas, ar ko slimoja jau visus pēdējos gadus," pavēstīja Ušakovs.

Vēl viņš piebilda, ka pagaidām nav izlemts, ko darīt ar otru kaķi Kuzju.

"Ko tagad darīt ar Kuzju, mēs vēl neesam izlēmuši. Vest viņu uz Briseli, kad tiks atcelti visi ierobežojumi. Vai paņemt viņam jaunu draugu no patversmes," raksta Ušakovs.

Kā iepriekš tika vēstīts, aizsaulē devies viens no Rīgas domes kaķiem Muris. Kaķis Muris aizsaulē devās deviņu gadu vecumā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Bēdīgi, galvenais, ka āda arī vairs nav derīga.

27.maijs Atbildēt

Domā, ka paliks strijas?

27.maijs Atbildēt

Mans viedoklis nelokams pameta biedrs usakovs dzivniecinus pats aizmuka vai paludza braukt uz briseli talak vest cinu pret fasismu imperealismu un slavinat sevi sarkonos partizanus bolsevikus zaglus atbrivotajus un krievu valodu

27.maijs Atbildēt

Par kaķi sēro, bet denacionalizēto namu īrnieki lai nosalst bez ūdens un apkures, ja nepiekrīt atdod dzīvokli termiņuzturēšanās atļauju pircējiem. Tā lēma viltus sociāldemokrāti Īres valdē un godamkalpotāji Administratīvajā komisijā.

27.maijs Atbildēt

Mani neinteresē, kāpēc mira kaķis Muris. Mani interesē, kāpēc Ušakovs joprojām vēl ir dzīvs...

27.maijs Atbildēt

Думай, что пишешь. Мозги есть ? По-моему нет.

28.maijs Atbildēt

9 kaķa gadi = 63 cilvēka gadi...... nav nekāds baigs vecums, lai aizietu....

14.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:53

Jaunākās diskusijas