Uldis Dumpis atklāti komentē savu aiziešanu no Nacionālā teātra

Viktorija Gabrjuna 27.mai
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Nesen sabiedrību pāršalca ziņa, ka leģendārais aktieris Uldis Dumpis beidzis štata aktiera darbu Latvijas Nacionālajā teātrī. Šī informācija parādījās līdz ar to, ka vairākiem Nacionālā teātra aktieriem nācās pāriet ārštatā Covid-19 krīzes dēļ, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Dumpis dzīvojas ar mazbērniem" izdevumā "Kas Jauns".
Dumpis atklāj, ka viņš no teātra nav nedz atlaists, nedz palūgts aiziet, jo par godam nopelnītām vecumdienām funktierējis jau vairākus gadus, vienīgi bijušajam teātra direktoram Ojāram Rubenim bija izdevies Dumpi pierunāt palikt teātrī.

"No teātra puses esmu saņēmis tikai to labāko attieksmi, un par to esmu pateicīgs. Tāpat bija arī ar manu aiziešanu - man pat pašam bija iespēja izvēlēties datumu, kad savu darba režīmu beigt. Tas notika jau pagājušā gada 1.augustā," atklāja Dumpis.

Viņš piebilda, ka teātra jaunais direktors Jānis Vimba respektēja viņa lūgumu neizcelt aiziešanu no teātra kā publiskojamu notikumu.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Kā infektologs viņš der labāk

27.maijs Atbildēt

Respekts

27.maijs Atbildēt

Robertam-Uldis Dumpis un Uga Dumpis ir pilnīgi dažādi cilvēki-Uldis slavens latviešu aktieris un Uga -infektologs!

27.maijs Atbildēt

Viņa vietā es visus nākuj pasūtītu, bet prom neietu.

27.maijs Atbildēt

Pensija klāt, var mierīgi dzīvot.Foršs aktieris.

27.maijs Atbildēt

nav intereseejis kaa aktieris nekad vina spilgtakaa loma Limuzins Janu nakts kraasaa ,bet ari tur neintereseja ir daudz spilgtaaki aktieri vienmer likaas ,ka no ielas panemts-rupjss

27.maijs Atbildēt

Artūr, Tu laikam no spilgtajiem mu

28.maijs Atbildēt

VISU CIEŅU! Augstākās raudzes skatuves MEISTARS jeb...MAESTRO?! Ja nu ir kādi piedāvājumi - atteikt nevajag, jo Uldi Dumpi var skatīt nepārtraukti...

28.maijs Atbildēt

Zeltiñas neita ir stāvoklī

28.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:24

Jaunākās diskusijas