VIDEO: Maksims Galkins ābeļdārzā ar bērniem spēlē "ķerenes"

tautaruna.lv 27.mai
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Krievu humorists un TV šovu vadītājs Maksims Galkins visai bieži ļauj ielūkoties viņa un estrādes zvaigznes Allas Pugačovas ģimenes ikdienā. Jaunākajā video Galkins sajūsminājis fanus, parādot, kā ar bērniem dārzā spēlē "ķerenes" jeb "sunīšus".
View this post on Instagram

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on

"Pakaļdzīšanās" video redzams, kā Maksims Galkins iesaistās spēlēs ar saviem dvīņiem Elizabeti un Hariju. Bērni ar lielāko prieku skraida pa ziedošo ābeļdārzu, bet Galkins abas atvases ķersta.

Jau zināms, ka 71 gadu vecā dziedātaja Alla Pugačova dzīvo kopā ar krievu humoristu Maksimu Galkinu (43). Abiem ir kopīgi dvīņi - sešus gadus vecie Harijs un Elizabete. Pugačova un Galkins kļuva par vecākiem, izmantojot surogātmātes pakalpojumus.

Komentē 3

 
Anonīms
 

a

27.maijs Atbildēt

Man nekas nav pretīm ka kautkur kādreiz kādā izklaides sadaļā kautkur pa vidu tā patās parādās kads rakstīņš par so Krievijas šovbiznesa zvaigznēm.

Bet ir nesaprotmani ka to redzu diezgan bieži šeit un pirmajās rindās parādās šis krievijas pāris atsevisķi vai kopā,izskatās ka kautko lobē tikai ko...varbūt lai viņu pasākumi LV būtu apmeklēti vai kas...

27.maijs Atbildēt

Mēs to spēli bērnībā saucām par "pempiem".

28.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:05

Jaunākās diskusijas