Šausmas Valmieras pusē: saldējuma pārdevējs cietsirdīgi nogalina vietējo

tautaruna.lv 12.marts, 13:15
 
Vladislavs Proškins/F64
Marta sākumā Valmieras pusē, Rubenes ciemā, tika atrasts kāda vietējā iedzīvotāja līķis. Policistiem, ierodoties notikuma vietā un apskatot cilvēka mirstīgās atliekas, uzreiz bija skaidrs, ka 33 gadus vecais vīrietis miris vardarbīgā nāvē. Vēlāk atklājās, ka upuri nositis vietējais saldējuma pārdevējs, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.
Arnis Priede pazuda bez vēsts janvāra sākumā. Policija par to uzzināja nedēļu vēlāk un 16. februārī izplatīja vīrieša fotogrāfiju ar lūgumu sniegt informāciju par Rubenes iedzīvotāja atrašanās vietu. Tobrīd neviens vēl nenojauta, ka vīrietis ir noslepkavots. Tas atklājās gandrīz divus mēnešus vēlāk.

Izrādās, Arnis mēdza iekulties dažādās nepatikšanās. Piemēram, vēl diezgan nesen vīrietis nozaga ziedojumu kastīti un par to saņēma sodu ne tikai no likumsargiem, bet arī no ciema iedzīvotājiem. Linča tiesu izpildīja vietējie vīrieši alkohola reibumā.

“Mēs redzējām, kā viņu iepļaukāja. Viņi visi tur bija iesaistīti,” stāsta pārdevēja.

Arņa paziņu lokā bieži vien figurēja kāds kluss jaunietis. Divdesmit piecus gadus vecais vīrietis tika aizturēts gandrīz uzreiz pēc līķa atklāšanas. Paziņa nosita vīrieti un noslēpa pamestās ēdnīcas telpās.

Policijā norāda, ka vīrietim šobrīd piemērots apcietinājums un tiek skaidrota aizturētā saistība ar notikušo.

Iespējamais slepkava iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā, un arī apkaimes iedzīvotājiem nešķita, ka jaunietis būtu spējīgs kādu noslepkavot.

“Negribas ticēt. Viņš ir mierīgs. Nav nekāds dzērājs. Strādāja par saldējuma tirgotāju,” norāda pārdevēja.

Oficiāli neapstiprināta informācija vēsta, ka slepkavība paveikta īpaši cietsirdīgi, upuri sitot ar koka gabalu un pēc tam aizdedzinot. Izmeklēšana turpinās.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:15

Jaunākās diskusijas