Rīgā apzagts kafijas namiņš "Kurts Coffee"; policijas rīcība pārsteidz

Viktorija Gabrjuna 14.okt 2019
 
facebook.com
Svētdien, 13.oktobrī, Rīgā apzagts kafijas namiņš "Kurts Coffee", vēstīts sociālājā tīklā Facebook.
Kā raksta kafijas namiņa īpašniece, kāda sieviete nozagusi krājkasīti, kurā atradās Kurta veselībai ziedotā nauda.

Kafejnīcas īpašniece arī atklāj, ka policijas rīcība lika brīnīties - policijā atteicās pieņemt iesniegumu par zādzību.

"Ēriks prom jau vairākas stundas. Kur tu esi? Policijā. Atradāt sievieti? Nepieņem iesniegumu!!!! Ko???? Gaidu pie durvīm iespēju runāt ar policijas šefu.

Sarunas ar priekšnieku nebija. Tomēr iesniegumu vēlējās pieņemt tikai par krājkasīti, kuras vērtība ir 2 eiro, jo nauda, kas ir tanī ir ziedojumi un nevienam nepieder! Ēriks gan prasīja uz kāda likuma panta pamata? Konsultācijas Valsts policijas darbiniekiem neesot jāsniedz!

TĀTAD - pēc Ērika uzstājības tika pieņemts iesniegums Valsts Policijā. Policiste savu nostāju, ka nauda nevienam nepieder, nevarēja pamatot ne ar vienu likumu, beigās vien noteica, ka tas esot viņas viedoklis!!!!

Ja nauda nav mūsu, tad nauda ir Jūsu! Ikviens no Jums ir metis naudiņu šajā krājkasītē vēlot Kurtiņam labu veselību, iespējas rast risinājumus un uzlabot spējas," raksta namiņa īpašniece.

Viņa arī atklāj, ka ir vainīgās personas fotogrāfija.

"Pats sāpīgākais - mums ir bilde ar konkrēto sievieti, šis jau nav pirmais viņas mākslas darbs un viņa uzdarbojusies arī citviet veikalos šajā apkaimē. Sieviete pāri 60 gadiem, jauka, sirsnīga, smaidīga. Sirmiem īsiem matiem, brillēm. Gaišas krāsas mētelī, īsa auguma, latviete! Galvā bija krāsaina cepure, nereti pastaigājas ar sunīti! Diemžēl, šo bildi nedrīkstam publicēt," raksta namiņa īpašniece.

Jau vēstīts, ka vecāki atvēra vairākus kafijas namiņus Rīgā, lai palīdzētu mazajam Kurtam, kurš sirgst ar neārstējamu slimību. Kurts nu jau ir 8 gadus liels. Tomēr savos astoņos gados Kurts nerunā, nestaigā un nekomunicē. "Man nav tās iespējas saklausīt vai saprast kurā brīdī gribas padzerties, paēst vai kā viņš šodien jūtas. Mūsu uzdevums - nodrošināt maksimāli labus dzīves apstākļus, sniegt daudz mīlestības un rūpēties, lai ikdienā būtu ne tikai aizvests uz skoliņu, bet vēl uz masāžu, vingrošanu un baseinu. Tā ir mūsu ikdiena. Mēs neesam trūcīgi, mēs neprasam ziedojumus, bet neskatoties uz to cik daudz mēs strādājam - atbalsts nepieciešams arī mums. Kurta kafejnīcas mērķis ir nevis nodrošināt ģimeni, bet Kurtu - radīt iespēju Kurtam turpināt meklēt izskaidrojumus savam veselības stāvoklim, turpināt rehabilitācijas un veidot uzkrājumu nākotnei. Ar cerību, ka reiz būs zāles arī viņa epilepsijas paveidam," raksta puisēna vecāki.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Krājkasītes nozadzēja "nopirka"sev veselības problēmas par naudas summu, kas bija saziedota, ja jau atļāvās nozagt slimā bērna ziedojumus.[ ja vien sirdsapziņa neierunāsies, un viņa atnesīs nozagto atpakaļ)

14.oktobris 2019 Atbildēt

Ja jau policija uzpļauj, uzspļaujat jūs ar, un ja bilde tiešām ir tad publicējiet, ātri noķers, un vēl jo vairāk ja vairākreiz manīta, tur arī dzīvo

14.oktobris 2019 Atbildēt

Nu gan pienākuši saudzīgi laiki zagļiem. Izkārt foto uz katra stūra, lai visi viņus zinātu. Datu aizsardzības likums sargā zagļus!!!

14.oktobris 2019 Atbildēt

Atgādinājums: kad Aleksandram Ronim Jelgavas stacijā mīklaini pazuda nesen uzdāvinātais ratiņkrēsla ritenis ar elektromotoru un viņš griezās policijā, videokameras it kā "neesot darbojušās". Kad pēc dažām dienām no televīzijas (ne no policijas) par to uzzināja Latvijas Dzelzceļš, izrādījās, ka neviens līdz tam ierakstus nebija pieprasījis. Dzelzceļa drošības dienests atrada vainīgo laikam dažu stundu laikā. Hallo, Policija! Gribētu zināt ministra Sanda Ģirģena viedokli - par abiem gadījumiem, par video nepieprasīšanu.

14.oktobris 2019 Atbildēt

Vispar jau bildi var publiceet jo uznemta publiskaa vietaa, nevis zagles maajaas... Tas ir viens un otrs, policija tachu publicee noziedznieku foto... Kaads teiks, tikai tiesa var lemt vainiigs vai ne? Policija pirms foto publikaacijaam uz tiesu neiet lai dabuutu tiesas leemumu, saakumaa publicee un tiesa ir veelaak, kad noziedznieks ir aresteets ar sabiedriibas paliidziibu.

15.oktobris 2019 Atbildēt

Es domāju, ka tā ir viltus ziņa, ar ko šī pa trešdaļai bankrotējušā uzņēmuma īpašnieki grib glābt savu biznesu.

15.oktobris 2019 Atbildēt

Tu vispār pats/i saprati ko uzrakstīji????

15.oktobris 2019 Atbildēt

klau nu ja jau bijat tik kreativi agrak ,kada problema ir tagad publicet bildi ar personu kas peimeram aimirsusi maisinju pie kaifeinicas , vai atstajusi lietussargu ,vai dajebko. kamon neesat tak tik pareizi ka ......

15.oktobris 2019 Atbildēt

Publicējiet ar parakstu: Atsaucaties, jūs aizmirsāt pievienoto vērtību $$, un izlīmējat pa visu apkārtni.

19.oktobris 2019 Atbildēt

Publicējiet ar parakstu: Atsaucaties, jūs aizmirsāt pievienoto vērtību $$, un izlīmējat pa visu apkārtni.

19.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:26

Jaunākās diskusijas