No Lielbritānijas grasās deportēt 2 gadus vecu meiteni

tautaruna.lv 14.okt 2019
 
Pixabay
Divus gadus vecu bērnu, kura abiem vecākiem ir Lielbritānijas pases, grasās deportēt, jo viņa šajā valstī nav nodzīvojusi 7 gadus, vēsta portāls "Metro".

Lūsijas bērna vīza drīzumā beidzas un viņai draud deportācija, ja vien ģimene tiesā neapstrīdēs britu iekšlietu ministrijas lēmumu.

Abiem meitenes vecākiem ir britu pilsonība, kas iegūta caur viņu pašu vecākiem, taču tiesības attiecās tikai uz vienu paaudzi tādēļ Lūsijai tās nav piešķirtas.

Meitenes māte, kura ir dzimusi Dienvidāfrikā un ar meitu pērn pārvācās uz dzīvi Velsā, uzskata šo rīcību par nehumānu. Bērnam dotas 14 dienas, ko pavadīt Lielbritānijā, ja ģimene nepārsūdz lēmumu. Savukārt lēmuma pārsūdzēšanai nepieciešamas 3 000 britu mārciņu, ko ģimene aizņēmusies bankā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

A British citizen by descent is a person born outside the UK and is acquired if one or both parents are British citizens. This means that you cannot automatically pass on British citizenship to any child who is born abroad.

Tas nozīmē,ka -ja esi dzimis ārpus UK un dabūjis pilsonību no vecākiem,tad tu to nevari nodot tālāk ārpus UK dzimušajiem saviem bērniem.Gluži vienkārši nav laicīgi pagarināta vīza.

15.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:31

Jaunākās diskusijas