Trīs bērnu tēvs lūdz sabiedrības palīdzību, lai spētu turpināt rūpēties par ģimeni

tautaruna.lv 14.okt 2019
 
Pixabay
Guntim no Skrīveru novada ir 35 gadi, viņš ir aktīvs un strādīgs 3 bērnu tēvs. Pirms 6 gadiem auto avārijā viņš zaudēja kāju, vēsta labdarības organizācija Ziedot.lv.

Pēc ilgstošas atveseļošanās viņam tika piemērota kājas protēze. Protēzes lietošana radījusi lielas grūtības. Iepriekšējā protēze bijusi izgatavota pirms trīs gadiem un tā ir par lielu, jo kāja saraujās. Rezultātā protēze noberzusi kāju savienojuma vietā, veidojušās čūlas, kas sulo un ļoti sāp. Pirms dažiem mēnešiem Guntis saņēma jaunu valsts apmaksātu protēzi, taču tā ir vaļīga, smagnēja un ir piemērota mierīgam dzīvesveidam, kad slodze uz kāju nav tik liela.

Gunta ikdienas gaitas ir diezgan aktīvas, viņš strādā būvmateriālu veikalā par pārdevēju konsultantu. Sākotnēji Guntis cerēja, ka pie jaunās protēzes pieradīs, tomēr tas nebija iespējams. 3 mēnešus viņš bijis uz slimības lapas, bet risinājuma nav.

Guntis baidās zaudēt darbu, jo vēlas strādāt un rūpēties par savu ģimeni. Šobrīd Guntis lieto veco protēzi, cīnās ar uzberztajām čūlām. Guntis ir konsultējies pie ortopēdiem un viņam ir ieteikts risinājums nomainīt protēzes augšējo daļu, lai fiksācijas vieta būtu no silikona un neradītu problēmas. Protēzes čaula, ietvars un stiprinājums maksā 1164.80 eiro. Šādu līdzekļu Guntim nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Ziedot iespējams šeit!

Komentē 6

 
Anonīms
 

Kādas attiecības jaunajam cilvēkam ir ar alkoholu tagad?Paskatījos,palasīju...

15.oktobris 2019 Atbildēt

izlasit vajag uzmanigi un tad runat par alkoholu, tur nebija minēts nekas tāds, tad jau visiem jāsāk mum lietot alkoholu ja mums būtu tāda problēma.

23.oktobris 2019 Atbildēt

1. vai 2.grupa daudzbērnu ģimene tādā gadījumā pagastam būtu jādod iespēja nopietnāk palīdzēt , pagastā tādi ir daži ar nopietnu invaliditāti kur var ko nopelnīt .

21.oktobris 2019 Atbildēt

Nezinu cik maksā , bet ar 3 bērniem nevar nebūt trūcīgā statusu ,ja pagasts atmaksā medicīniskos izdevumus par gadu zināmu summu tad decembrī samaksā avansā daļu summas un janvārī otru pus , i tā tauta tiekot pie dārgām ierīcēm vai procedūrām .

21.oktobris 2019 Atbildēt

var gan būt ir trūcīgais ja neiznāk minimums kādu aprēķina kā kura pašvaldība pec saviem uzskatiem, jeb arī maznodrošinatais statuss, jūs sakat ka tris bērniem kopā ir ap 90 eirikiem musu valsti to tik dara ka vel ples no šādiem statusiem arī.

23.oktobris 2019 Atbildēt

nu visi ta diskutē ,ka pašiem ta būs vai arī jūsu ģimenē kādam tad redzēs par ko tad runās, ja cilvēkam ir vajadzīgs un ir nepareizi uztaisīts tad jāprasa lai izlabo protēzi, un ja viņš ir aktīvs cilvēks un patīk strādāt savā nozarē lai strādā

23.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:10

Jaunākās diskusijas