Rīdziniecei uzspīd neticama veiksme; viņa beidzot atbrīvojas no kredīta un piepilda sapņus

tautaruna.lv 6.aprīlis, 17:38
 
F64
Starmešu gaismā momentloterijas TROŅU SPĒLE 250 000 eiro laimētāja – 40 gadus veca radošo industriju pārstāve no Rīgas, vēsta "latloto.lv".

Laimētāja stāsta, ka iLOTO bija piereģistrējusies krietnu laiku atpakaļ, ziņkārības vadīta. “Mēdzu iegādāties tikai momentloterijas un tās pašas - reti un nepārsniedzot 30 eiro mēnesī,” viņa stāsta, “pat īsti nezinu, kāpēc izmēģinu veiksmi loterijās, droši vien tā ir pārliecība, ka loterijās laimē tikai tie, kuri tajās piedalās (un tas attiecas gan uz loterijām, gan uz dzīvi). Un katrreiz var būt kāda niecīga cerība - ja nu?”

“Veiksmīgajā vakarā vēlme iegādāties loterijas biļetes bija neparasti uzstājīga. Iztērēju savus ierastos 30 eiro, laimēju 100 un vēl mazliet, taču nelikos mierā,” atklāj laimētāja, “par pēdējiem 10 eiro spēles kontā iegādājos momentloterijas biļeti. Tā izrādījās pamatīgi veiksmīga - 250 000 eiro apmērā.”

“Vai man rādās? Manā ģimenē loterijās nelaimē!” veiksminiece stāsta par pirmajām domām, ieraugot laimestu, “tagad šķiet smieklīgi, bet, saprotot to, ka šis viss reāli notiek, kādu stundu cīnījos ar panikas lēkmi.”

Dienā, kad kontā ienāca nauda, laimētāja esot uzņēmusi internetbankas ekrānfoto. “Neslēpšu, ik pa laikam uz to paskatīties joprojām ir patīkami,” viņa saka.

“Pirmais, ko iegādājos par laimestu, - dažas vinila plates, kuras jau diezgan ilgi stāvēja sapņu plauktiņā ar nosaukumu kaut kad. Tāds simbolisks solis, ar kuru oficiāli pārcēlu savus sapņus uz plauktiņu tagad un drīz,” atklāj veiksminiece, “pēc tam devos uz vietējo vīna bodīti pēc īsta šampanieša, lai nosvinētu.”

“Samaksāju dzīvokļa kredīta atlikumu un ar prieka asarām acīs kredītlīgumus nokurināju kamīnā. Mazliet padalījos ar pašiem mīļākajiem un tuvākajiem,” sieviete stāsta, “un visbeidzot visu saliku pa virtuālajiem koferīšiem ar ļoti konkrētiem nosaukumiem: lauku māja, pirmais ceļojums, otrais ceļojums, zobārsts utt. Un tagad, kad viss salikts pa plauktiem un emocijas ir norimušas, ir palicis tāds visaptverošs miers.”

Viens no retajiem cilvēkiem, kuram laimētāja pastāstīja par laimestu, esot vaicājis: “Kā viņa jūtas šajās pārmaiņās?” Viņa atbild: “Es sapratu, ka nekas nav mainījies. Man joprojām ir jāturpina strādāt. Es piepeši neesmu kļuvusi bagāta. Man vienkārši no gaisa ir nokritusi nauda, kas palīdz izdarīt dažas lietas, kuras citādi izdarīt būtu krietni sarežģītāk.”

“Apzināties laimētās naudas ierobežotību un saprast tās īsto mērķi savā dzīvē - tā ir liela māksla un izaicinājums. Šobrīd man šķiet, ka tieku un tikšu galā lieliski. Bet parunāsim pēc gada?” laimētāja saka.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas